Вихованці турбівського спортклубу, що на Вінниччині, готуються до чемпіонату Європи з ушу – Суспільне

До чемпіонату Європи з ушу, який пройде у березні 2022 року в Болгарії, готуються вихованці турбівського спортклубу єдиноборств “Оріон”. У 2013 році у селищі його відкрив вчитель фізкультури, колишній атовець Василь Авраменко.

Чоловік розповідає, що сам займається спортом, тому знає про нестачу спортмайданчиків на периферії. А діти тут, каже, мають великий потенціал.

“Була величезна ідея, яка виношувалася. Навколо неї обʼєднувалися люди, і ви бачите те, що є. У нас два автономних зали, які існують без державного фінансування. Тут виключно гроші батьків, спонсорські гроші. У нас не всі чемпіони, але кожна дитина набуває рис характеру, які їй знадобляться в тому виді, де вони будуть працювати”, каже Василь Авраменко.

Турбів ТкачукСуспільне Вінниця

Тренер Андрій Андрущак каже, що наразі змішаними бойовими мистецтвами тут займаються близько сотні дітей від 6 років, а найстаршому спортсмену — 55. Клуб єдиноборств має два осередки. Окрім Турбова, такий працює і у Липовці. Загалом тут займаються майже двісті дітей. Є й із віддалених районів, які на тренування приїздять за 40 кілометрів, каже Андрій Андрущак.

“Виступаємо по тих видах єдиноборств, де техніка ударна, плюс бійцівська. Ми координуємо свою роботу під змагання: якщо в календарному плані змагання по ушу, то працюємо по ушу, якщо збігаються — то ділимо”, — каже Андрій Андрущак.

Турбів ТкачукСуспільне Вінниця

Кандидати у майстри спорту у клубі займаються безкоштовно, каже Андрущак. Це стимул для спортсменів виборювати нагороди. Наразі спортсмени займаються чотири рази на тиждень. Втім, розповідає тренер, з нового року кількість тренувань збільшать. Усе — через підготовку до змагань. Якщо карантин не завадить, то бійці поїдуть на чемпіонат Європи з ушу.

Турбів ТкачукСуспільне Вінниця

13-річна Діана Матвієнко єдиноборствами займається 8 років. Вперше прийшла, каже, коли навчалася в першому класі. Виступає по кікбоксингу, ушу і тайському бою.

Турбів ТкачукСуспільне Вінниця

Не рахує свої медалі, бо погана прикмета, Денис Березюк. До клубу прийшов 2015. Хлопець навчається у Вінниці на тренера. Після навчання щодня приїздить на тренування у Турбів.

Коли йому було 8, то саме набирали до клубу єдиноборств. Батьки теж привели його на секцію, розповідає 15-річний Влад Решетник. У спорті залишився, бо відчув смак перемоги. На цьому, каже, не зупиниться.

Читайте також

  • Олег Слушний з Вінниці став переможцем конкурсу “Директор 2021: найкраща практика”
  • “The Best Cook”: у Вінниці відбувся фінальний етап конкурсу серед кухарів. Хто переміг

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *