Маліновський: З Петраковим за хвилину все обговорили й на цьому все закінчилося – UA-Футбол

Півзахисник “Аталанти” та збірної України Руслан Маліновський розповів про конфліктну ситуацію з наставником національної команди Олександром Петраковим.

“Адекватні люди писали нормальні речі, підтримували. Але ще раз повторю: там нічого такого не було. Там просто було нерозуміння. Ми потім поговорили з головним тренером одну хвилину і все зрозуміли. Це не була тривала розмова, ми за хвилину все обговорили й на цьому все закінчилося.

Я не був готовий, тому що у мене був дискомфорт, у мене були м’язові проблеми. Зіграв два перші тури, я раніше відновився, бо хотів потрапити на ці матчі. У цьому нічого такого немає. Може я неправильно і не в той момент підійшов і попросив поїхати. Зі збірної поїхали гравці “Динамо” та “Шахтаря”, тому я теж попросив. Можливо, це його якось образило. Більше нічого такого не було.

Читайте такожПетраков: Провідні футболісти збірної попросили, щоб мені прибрали приставку в.о

Вважаю, що всі довкола цієї ситуації хотіли щось сказати, прокоментувати. Люди нічого не знали про ці моменти, але коментували. Ця ситуація має залишитися між тренером та футболістом. Ця тема закрита, все добре, не думаю, що її треба обговорювати. Вже потім був дзвінок, але це вже лишиться між нами, хто і кому набрав. Ми розмовляли та закрили всі питання”, – сказав Маліновський.

Нагадаємо, що через конфлікт із Петраковим, Маліновський не отримував виклик до збірної України. Пізніше тренер змінив своє рішення та залучив футболіста до ігор за національну команду.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *