Маліновський: На Євро-2020 я зробив максимум з того, що міг зробити – UA-Футбол

Півзахисник “Аталанти” та збірної України Руслан Маліновський розповів про свої травми, які не дозволили йому виступити на повну силу на Євро-2020.

“На Євро-2020 я зробив максимум з того, що міг зробити. Тому що Андрій Миколайович розумів, що в мене є проблема. Проблема була не в тому, чи можу я грати чи ні. Я не міг тренуватися на повну силу. Якщо не працюєш на повну силу… якби я так тренувався, то взагалі не міг би грати у матчах… Зі Швецією я зіграв тридцять хвилин, але у додатковий час у мене вже були проблеми і після цього матчу я два дні не міг навіть спокійно ходити. Через це мене не було в заявці з Англією, тому що я не міг грати. Я дуже хотів зіграти на Євро.

Мені колись вирізали апендицит, і після цього утворився рубець. Була невелика грижа і цей рубець тиснув мені, правий бік взагалі не працював. Я нічого не міг робити правою ногою, навіть пас не міг віддати. На тренуваннях будь-який рух правою ногою чи скручування – це було дуже боляче. Ментально я вже розумів, бо вісім місяців грав із цією проблемою. Наразі треба перебудовуватися, треба бути креативнішим”, – сказав Маліновський.

Нагадаємо, що на Євро-2020 Маліновський провів чотири матчі, відзначившись результативною передачею у грі з Нідерландами. Матч із Англією він пропустив через травму.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *