Селезньов: Заява за погрози? Я нічого Сеньківу не зробив. Хотіти – не означає зробити. Я що, не можу хотіти? – UA-Футбол

Нападник “Минаю” Євген Селезньов дав коментар щодо свого конфлікту з журналістом Андрієм Сеньківим.

– Алкоголь та бійка після вашого гола “Інгульцю” – це правда?

– Звичайно, ні. Нехай Сеньків надасть докази. Де я був, з ким я бився? Базікати може кожен, але якщо ти журналіст, то надай докази. Я емоційна людина. У мене є кар’єра та слід у футболі, якого немає у нього. Навіщо він пише про мене неправдиві слова. Перший раз я йому зателефонував і розмовляв спокійно, але він не спростував інформацію. Відразу вийшла друга інформація про мене. Я не хочу говорити про це. Він записав наступні мої дзвінки. Сеньків хоче хайпанути на мені, бо сам нічого не може.

У “Миная” зараз дуже тяжкий час. Футболісти після цієї ситуації ще більше поникли. Коли таке викладається в інтернет, то починається анархія. Були слова про те, що я нібито послав тренера і погано впливаю на атмосферу в роздягальні. Я Сеньківу зателефонував при тренері та всій команді, і вони підтвердили, що це брехня. Можете запитати у будь-якого гравця “Ммная” про те, що я роблю для команди і як поводжуся в роздягальні.

– Сеньків написав на вас заяву до поліції. Що ви скажете з цього приводу?

– За що він написав? За погрози? Я нічого не зробив. Хотіти – не означає зробити. Я що, не можу хотіти?

– Була інформація про те, що один з промоутерів ММА пропонував вам у октагоні вирішити це питання.


– Не плутайте спорт з виключно чоловічим питанням. Якщо людина написала неправду, то вона повинна відповісти, або хоча б вибачитись. Якщо він трансгендер, то мені вибачення не потрібні. Нехай вибачиться перед командою за брехню. Я не мав права так розмовляти, але не знав, що він записує розмову. Спілкувалися двоє чоловіків. Потім виявилося, що він не чоловік, і я кинув слухавку. Я можу вибачитись не перед трансгендером, а перед усією країною, що діти чули ці мати. Мене це не красить.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *