“Я хотів покинути Арсенал вже через 3 місяці”: Вілліан – про пекло на Емірейтс і відмову від великих грошей — Футбол 24 – Футбол 24

“Я не був щасливий, оскільки тоді не виходив на поле регулярно. Не хочу розповідати подробиці, але не почувався щасливим. Коли їхав туди, то спочатку був мотивований. Я хотів досягти успіху – новий клуб, партнери, проекти.

Дентінью знайшов новий клуб після відходу з Шахтаря – несподівана “зрада” від бразильця

Вже через 3 місяці я сказав своєму агентові: “Будь ласка, я хочу піти”. Я не хочу погано говорити про Арсенал, тому що це великий клуб, він має велику історію у футболі. Але це не спрацювало, це був найважчий період у моїй кар’єрі.

Так, потім я відмовився від великих грошей. Але це не найголовніше у житті. Потрібно бути щасливим, отримувати задоволення, прокидатися і хотіти йти на тренування. У мене цього не було, тому я сказав собі, своїй сім’ї та дружині: “Не можу залишатися, мені тут не дуже добре. Я повинен піти і знайти вихід, щоб покинути клуб”. Для мене неприйнятно залишатись у місці, де ти не хочеш бути, тільки через гроші”, – цитує Вілліана Goal.

Найбільший провал в історії чемпіонату України – Ахметов давав йому будь-яку суму, а він навмисне грав погано

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *