13 медалей привезла з чемпіонату Європи закарпатська збірна з бойового самбо – Суспільне

Вісім золотих, одну срібну та чотири бронзові медалі привезли з чемпіонату Європи з бойового самбо ужгородці. Про це Суспільному розповів їхній тренер Олександр Дорогін. За його словами, змагання відбувалися в Затоці на Одещині з 8 до 10 жовтня.

Дванадцятирічний Крістіан Попудник навчає хлопців прийомам, які використовував він на змаганнях. Він розповів: “Я зайняв перші місця з профулу, лайту та класики. Робив з удару, з боротьби, робив також різні больові”.

Дві золоті медалі привіз зі змагань Євгеній Русинюк. Хлопець сказав: “Золоту медаль я виграв у розділі профул: я там провів два бої і два закінчив достроково, а цю медаль я виграв у розділі класичне – я там провів два бої також і виграв один достроково, а інший за балами. Найважчим для мене був перший бій з хлопцем з Києва: він достойно тримався, але я два рази привів його у партер і виграв з рахунком 2:1”.

Золоті, срібні і бронзові медалі привезла з чемпіонату Європи закарпатська збірна з бойового самбоСуспільне Закарпаття

На Чемпіонаті Європи з бойового самбо Ужгород представляли 5 спортсменів, — розповів тренер Олександр Дорогін.

“В склад збірної увійшло п’ятеро ужгородців. Всі вони стали призерами, а троє стали абсолютними чемпіонами, тому що в усіх трьох вагових категоріях вони взяли золоті медалі. Це одинадцяти-дванадцятирічні хлопці. Вони вже тренуються в клубі понад п’ять років, виступають та є багаторазовими призерами регіональних турнірів та чемпіонатів, призерами України. Цього року їм вдалося завоювати перші та другі місця на Чемпіонаті України та потрапити до збірної України. Було понад 10 країн на цьому Чемпіонаті Європи і хлопці продемонстрували, що українська школа з бойового самбо є найсильнішою: у загальнокомандному заліку Україна зайняла перше місце”, — сказав Олександр Дорогін.

За його словами, наразі хлопці готуються до кубка зі змішаних єдиноборств з бойового самбо, який відбудеться у листопаді у Львові.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *