“Або Усик, або ніхто”. Батько Ф’юрі – про наступного суперника для чемпіона WBC – Суспільне

Ані з Ентоні Джошуа, ані з Ділліаном Вайтом боксер битися не збирається.

Трилогія між Тайсоном Ф’юрі між Діонтеєм Вайлдером закінчилася. Британський боксер у бою Ф’юрі – Вайлдер 3 нокаутував американця у 11-му раунді, захистивши звання чемпіона світу у надважкій вазі.

Третій бій між Ф’юрі та Вайлдером було організовано після того, як американець виграв у суді право на реванш. Перед цим Ф’юрі мав провести поєдинок проти іншого британця Ентоні Джошуа, а на кону мало стояти звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі.

Проте тепер Джошуа не є чемпіоном світу – це звання виборов українець Олександр Усик. Відповідно, після цієї поразки змінилися пріорітети і у Ф’юрі, який, за словами його батька, тепер бажає битися лише проти українця.

Читайте також: Реванш Усик – Джошуа може пройти пізніше озвученої дати. Коли боксери ймовірно вийдуть у ринг

Що сталося?

За регламентом WBC, чемпіон організації мав можливість упродовж 30 днів домовитися щодо об’єднавчого поєдинку з Олександром Усиком. Проте це трапилося б за умов, якщо Ентоні Джошуа не активував своє право на бій-реванш проти українця.

Джошуа активував своє право на бій-реванш. Відповідно, тепер Ф’юрі мають зобов’язати провести поєдинок проти переможця бою між Ділліаном Вайтом та Отто Волліном, який відбудеться 30 жовтня.

Проте представники Ф’юрі не погоджуються із такими розкладами. І наголошують: наступний бій британця має бути об’єднавчим.

“Наступний або Усик, або ніхто. Я б не став турбуватися щодо решти, вони не у дивізіоні Тайсона. Впорався б Ділліан Вайт з Діонтеєм Вайлдером? Ні. Тому чому вони хочуть поставити його проти мого сина? Щодо мене, то я йому сказав, або Усик, або хай не турбують”, – сказав Джон Ф’юрі.

Що відомо

  • У поєдинку проти Ф’юрі його опонент Діонтей Вайлдер зламав руку.

Читайте також: Вайлдер зламав руку у поєдинку із Ф’юрі: що відомо про його стан здоров’я

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *