Адвокат Малиновського. Циганик підтримав гравців збірної України – FootballHub

Ігор Циганик незадоволений позицією наставника збірної України

Журналіст Ігор Циганик в авторській програмі Циганик LIVE висловив свою думку щодо ймовірного конфлікту між Русланом Малиновським та Олександром Петраковим.

Пряма мова:

Для меня ця ситуація – нонсенс. Я добре знаю Руслана, і я не вірю, що він міг себе так поводити, як це все подається. І я знаю, що зараз він ніяким чином не буде якось відповідати на це. Я повністю на стороні Малиновського в цій ситуації. Він заслужив виклик до національної збірної України. Він побудував свою кар’єру. Хоча в нього був досить складний шлях: Севастополь, Зоря. Він був гравцем Шахтаря, якого продали. І він дійшов до другої команди Серії А. Для українського футболу це легендарна вже особистість.

Він – особистість, як і інші гравці, яким потрібно пояснювати, з якими потрібно розмовляти. І завдання головного тренера – ці аргументи знаходити. Малиновський з величезним бажанням завжди їхав грати за національну збірну. Я розумію, що тренер має вирішувати, хто гратиме, а хто ні. Але Малиновський тут не по блату, не за старі заслуги. І зараз просто повісити на нього всіх собак? Це неприпустимо. В команді Шевченка він був ключової фігурою. І ми відмовляємося від того, що будувалося п’ять років?

У мене таке відчуття, що нас зараз відволікають від основного. А основне те, що чехи відвозили нас просто безбожно. Я не хочу втручатися в роботу головного тренера збірної. Він відповідальний. Але ми маємо усвідомлювати те, що відбувається в колективі. Я нещодавно розмовляв із президентом Динамо. Він обурений словами Петракова щодо Олександра Караваєва. Такої “впевненості” він отримав перед матчами Ліги чемпіонів після відвідин збірної України? Так не можна. До них має бути якась повага.

Читайте також: Гарні новини для Луческу! Лідер Динамо може зіграти з Бенфікою

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *