Андрій ПОЛУНІН: «Головне, що Петраков не затремтів» – Спорт.ua

Колишній футболіст збірної України Андрій Полунін поділився очікуваннями від жовтневих матчів «синьо-жовтих» у відборі на ЧС-2022 проти Фінляндії (9 жовтня) та Боснії і Герцеговини (12 жовтня).

– Як ви оціните роботу головного тренера збірної України Олександра Петракова у вересневих матчах?
– З огляду на те, що до того як Петраков очолив головну команду країни, наставник тренував юнацькі збірні, вважаю, що дебют вийшов гідним. Так, трохи не вистачило у Казахстані і в Чехії, але головне, що тренер не затремтів. Видно, що фахівець знає, чого він хоче від команди. У Петракова є свої принципи, розуміння футболу, і він це підтверджує своєю роботою.

– Назвіть трійку найкращих футболістів «синьо-жовтих» у поєдинках з Казахстаном і Францією.
– Думаю, Андрій Пятов, Микола Шапаренко та Андрій Ярмоленко.

– Хто, наш погляд, є головним конкурентом збірної України в боротьбі за друге місце у групі?
– Ситуація дуже заплутана. Мені, наприклад, важко віддати комусь перевагу між фінами і боснійцями. Ось якраз жовтневі ігри і визначать головного фаворита у цій боротьбі. Фінляндія — сильна збірна. Вони і на чемпіонаті Європи виступали. Футбол в цій країні швидко розвивається. А Боснія і Герцеговина сильна своїм складом, адже багато її виконавців виступають у сильних європейських клубах. При цьому не варто скидати з рахунків і Казахстан.

– Скільки очок візьме наша національна команда у жовтневих матчах з фінами та боснійцями?
– Візьме стільки, скільки візьме. Ми ж будемо уболівати і бажати «синьо-жовтим» заробити максимум очок у майбутніх поєдинках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *