Андрій Шевченко про припинення роботи у збірній України: Я не казав, що йду! – FootballHub

Андрій Шевченко розповів цікаві деталі свого відходу з посади головного тренера національної збірної України. Про це повідомляє кореспондент Football Hub Вадим Адаменко, що перебуває на зустрічі екснаставника та його штабу з журналістами.

Фото Вадима Адаменко, Футболхаб

Ми ухвалили рішення подовжити контракт після Євро. Я зустрівся з Павелком і повідомив про своє рішення. Він сказав, що не готовий обговорювати це. Після цього я полетів у відпустку. Потім зустрівся з ним [керівником УАФ – прим.ред.] на фіналі в Лондоні. Розмов про пролонгацію не було. Потім просто сплив термін дії мого контракту.

Я не казав, що йду. Я просто сказав, що мій контракт завершено. Попередньо пролонгація була обговорена. Ми не збиралися йти з команди. Ми сказали, що хочемо продовжити контракт. У суді вирішувати питання я не буду.

За всі п’ять років фінансові умови нашої співпраці не змінювалися. Наголошую, УАФ повністю розрахувалася з нами. Проблем немає. Я нікого зараз не звинувачую. Я просто пояснюю всю ситуацію. Я констатую факти. Я чую багато розмов. Журналісти мають знати про всі процеси. Зараз контакту з Павелком у мене немає

Читайте також: Вони зможуть зіграти з Францією! Петраков повідомив про повернення трьох гравців до складу збірної України і Це допоможе Україні перемогти Францію. Андрій Пятов назвав ключ до успіху збірної

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *