Ангеліна Калініна вшосте за рік вийшла у фінал тенісного турніру – Суспільне

І може уп’яте здобути перемогу.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна вийшла у фінал тенісного турніру, що проходить у французькому Нанті. У двох сетах українка здобула перемогу над італійкою Мартіною Тревізан.

Калініна проводила третій матч за останні три дні у Нанті. У якості першої сіяної на турнірі вона вибила трьох суперниць, останньою стала британка Сара Бет Грей.

Читайте також: Ангеліна Калініна за годину перемогла британку та вийшла у півфінал турніру в Нанті

Суперниця Калініної – італійка Мартіна Тревізан – стане її опоненткою і в основній сітці турніру WTA в Лінці. Тож, у Нанті тенісистки мали можливість вперше зустрітитися між собою.

У разі перемоги над Тревізан Калініна б ушосте вийшла у фінал тенісного турніру у 2021 році. Востаннє вона туди виходила ще в липні у Будапешті – уперше Калініна зіграла у фіналі на рівні WTA.

Зустріч проти Тревізан вийшла для Калініної найскладнішою на турнірі в Нанті. У першій партії українка здобула перемогу, але змогла зробити це лише на тай-брейку.

Другий сет Калініна розпочала з трьох програних геймів на своїй подачі, хоча й змогла взяти два у відповідь. Але у шостому геймі італійка взяла гейм на власній подачі, забезпечивши перевагу.

Попри це, Калініна змогла відігратися та перевести гру у тай-брейк. А там, програючи 2:5, відігралася, здобувши перемогу 8:6, яка й дозволила їй виграти партію та пройти у фінал.

ITF. Нант, 1/2 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) – Мартіна Тревізан (Італія) 2:0 (7:6, 7:6)

Усі фінали Ангеліни Калініної

  • 19-25 квітня. Оейраш-2 – перемога
  • 27 квітня – 2 травня. Загреб – перемога
  • 29 червня – 4 липня. Монпельє – перемога
  • 6-11 липня. Контрексвілль – перемога
  • 12-18 липня. Будапешт – фінал
  • 1-7 листопада. Нант

Що далі

  • У фіналі Калініна зіграє проти француженки Оушен Доден – третього номера посіву в Нанті.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *