Антон Дудченко: Еще нужно работать и работать – Федерація біатлону України

Після завершення п’ятого етапу Кубка світу в німецькому Оберхофі нам вдалося поспілкуватися із Антоном Дудченко, який на цьому етапі показав другий загальнокомандний результат у чоловічій команді в особистих гонках. Спортсмен оцінив не лише сьогоднішній старт, але й проаналізував етап загалом.

https://mtland.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/anton-dudchenko-eshhe-nuzhno-rabotat-y-rabotat-federacziya-biatlonu-ukrayiny.jpg


–  Антон, як пройшов новорічний збір?

–  Досить непогано, умови були хороші – як погода, так і траса, на якій ми тренувались. Багато зробили об’ємної, силової роботи, тому задоволений тим, як пройшов збір.

–  На чому більше зосереджував свою увагу?

–  Намагався відпрацювати стрільбу лежачи, тому що досить довго її виконую, ну і, звичайно, фізичній підготовці приділяли багато часу.

–  Наскільки розумію, лежкою можеш бути задоволений?)

–  Відсотком попадання – так, а ось швидкістю стрільби – ні, ще потрібно працювати і працювати!

–  Твої фізичні кондиції на даний момент не на такому рівні, як у грудні. З чим пов’язуєш?

–  Поки що не можу відповісти, але, думаю, що в деякій мірі зі збором. Маю надію, що з кожним етапом буде все краще і краще, і в потрібний період вийдемо на ту форму, яка була у грудні, як мінімум.

–  Як сьогодні працювали лижі?

–  Лижі працювали гарно, до них немає жодних претензій.

–  Щодо фізичного самопочуття що можеш сказати?

–  Траса була м’яка, мені було під неї важко підлаштуватися, через це багато програв ходом, але це не через лижі, до них жодних питань.

https://mtland.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/anton-dudchenko-eshhe-nuzhno-rabotat-y-rabotat-federacziya-biatlonu-ukrayiny-1.jpg

–  Як сьогоднішні погодні умови вплинули на роботу на стрільбищі?

–  Сьогодні вітер на стрільбищі майже не заважав, можна було спокійно працювати на «нуль». На останній стійці, можливо, поспішив або втратив рівновагу, це моя помилка, вітер мені не заважав. А на лежці не можу сказати де був промах і в чому його причина.

–  Вітер у порівнянні із пристрілкою змінився?

–  Вітер був стабільний протягом всього часу – від пристрілки і до кінця гонки я не відчував змін, щоб коригувати поправку.  

–  Загалом, із якими враженнями залишаєш Оберхоф?

–  Маю надію, що у Рупольдингу буду швидшим на трасі, хоч не можна сказати, що в Оберхофі були погані результати, але потрібно реально дивитися – це було за рахунок стрільби, тому, сподіваюсь, на наступному етапі буду показувати кращі результати саме на дистанції (посміхається).

Спілкувалась Дарія Вирста

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *