(Анти) Герой футбольного дня. Руслан Ротань – UA-Футбол

Критикувати Ротаня – значить, бути банальним, ну просто хвалити особливо немає за що. Перший тайм проти збірної Північної Македонії? Так, добрий, але ж у футбол грають не 45, а 90 хвилин. Уміння правильно та збалансовано розподілити активність упродовж всього ігрового часу – якраз одна з характеристик якісного тренера.

Ротань перед і після матчу з французами говорив про рівень своїх підопічних. Про те, що вони не гірші за французів, але повинні у це вірити. І ось вам наочний приклад: французи усі дев’яносто хвилин ганяли однолітків з України полем, не давши їм жодного разу пробити у напрямку воріт. А українці після непоганого першого тайму з північними македонцями чомусь зупинилися по перерві.

(Анти) Герой футбольного дня. Руслан Ротань - изображение 1

скріншот – uefa.com

І нехай би так – перевага в рахунку була, а Північна Македонія навіть за умови пасивності суперника не створювала серйозної загрози воротам Трубіна. Але тут з підопічними Ротаня якраз і зіграло злий жарт намагання бути “не гіршими за французів”. Ось ці беззмістовні поперечні передачі, контроль заради контролю… а майстерності не вистачає. Однією з таких передач Сирота і привіз гол на власні ворота.

1:1 – непоганий результат, але ж 1:1 бувають різними. Ну хто дорікне національній збірній України за цю нічию з болгарами? 36 ударів по воротах, 14 у площину, контроль над м’ячем понад 60 відсотків ігрового часу. Буває просто, що м’яч не йде у ворота. Але ж у збірної України U-21 не так. Одинадцять ударів – і всього один у площину. Абсолютно безпомічна у першому таймі Північна Македонія у підсумку вийшла на три удари по площині чужих воріт.

Команда, сформована з футболістів, що повністю забезпечені ігровою практикою у своїх клубах та лідери якої мають досвід виступів у Лізі чемпіонів, не здатна втримати в руках виграшний матч. Не дуже зрозуміло, що саме Ротань будує у молодіжці. Зараз у кваліфікаційній групі хоча б результат непоганий – і на тому спасибі.