(Анти) Герой футбольного дня. Віктор Циганков – UA-Футбол

Ну чому так? Передивіться епізод матчу проти “Вереса” на 65-ій хвилині. Денис Гармаш паралельно покотив м’яча на Віктора Циганкова і той спокійно ткнув снаряд у порожні ворота. А вчора у дуже схожій ситуації Віктор чомусь вирішив зіграти не просто ефективно, а ще й ефектно. Це ж Ліга чемпіонів, не можна просто ткнути м’яча у ворота, треба обов’язкового забити гвіздок. Забив. На трибуни.


Промах Циганкова у матчі з “Бенфікою” – на відео нижче на 01:10

То хіба вже не час подорослішати? Ти – лідер команди, один з найбільших талантів покоління, ресурс, за якого клуб планує виручити на ринку чималі кошти. Але допускаєш такі ляпи. А потім Мірча Луческу виходить на пресконференцію й мусить розводити демагогію про розвиток, крок вперед, зростання, замість того, аби просто приймати привітання щодо результату.

Цей епізод був одним з ключових у матчі. Він підсумував стартовий відрізок активності “Динамо”. Після цього епізоду українська команда занепала духом у першому таймі й пропустила двічі. Забий тоді Циганков – була б геть інша гра.

Завуальовано це підтвердив і тренер “Бенфіки”, зауваживши, що його команда після перерви втомилася й не могла чинити належний тиск на “Динамо”. Кияни створювали, бігли, старалися, пресингували, але ж 0:2 гнітюче били по психології. Такий рахунок підсвідомо приглушував бажання та можливості боротися до кінця. Було б інакше, якби було 1:2 (хоча не факт, що після гола Циганкова, якби він відбувся, “Бенфіка” забила б двічі).


Прикро, бо гра показала, що “Динамо”, в принципі, нічим особливим “Бенфіці” не поступається. Загалом дві рівні команди, але одна бере чотири очки у протистоянні, інша – тільки одне. Одна виходить у плей-офф Ліги чемпіонів, а інша встановлює антирекорд щодо набраних до Таблиці коефіцієнтів очок за останніх чотирнадцяти років. У складі одної нападник, який не забивав понад два місяці, реалізовує не найочевидніший за значенням xG епізод, а у складі іншої провідний український талант б’є по горобцях там, де важче було не забити.

(Анти) Герой футбольного дня. Віктор Циганков - изображение 1

Фото – ФК “Бенфіка” / автор невідомий

Ось і вся різниця. На фоні таких розкладів усі розмови про розвиток, крок вперед і досвід – відмовки для бідних. Дорослішати потрібно. Зміцнювати психологію. Аби зрозуміти, що ворота однакові що в матчі проти “Вересу”, що в матчі проти “Бенфіки”…


Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *