Артур ЧОЛАЧ: «Не був готовий до першого матчу за Вегас. Це інший рівень» – Спорт.ua

Український захисник Артур Чолач, який старт підготовки до сезону провів в таборі клубу НХЛ Вегас Голден Найтс, розповів про свої враження.

 Артуре, що ти відчув, коли вперше побачив майку «Вегаса» зі своїм прізвищем?
— Думаю, кожен хокеїст мріє потрапити в НХЛ, відчути на собі всі процеси. Коли мені випав такий шанс, мене охопив абсолютний шок. І це насправді те круте відчуття, коли мрії збуваються. Зрозумів, що працював не просто так і недарма присвятив все дитинство хокею.

 Зараз ти перебуваєш у таборі новачків. Які твої враження?
— У табір новачків приїжджають хлопці, які були задрафтовані клубом, хлопці, які грають в Американській хокейній лізі, та хлопці, що були запрошені як вільні агенти до табору. Перші два дні у нас були тренування, знайомство з командою та організацією. Далі на нас чекав турнір в Аризоні. Всього було шість команд, ми грали з трьома.

 Ти зіграв вже три матчі за «Вегас», які враження? Як вважаєш, ти зміг проявити себе на всі 100%?
— Я не був готовим до першого матчу. Це зовсім інший хокей. Інший рівень. Я звикав. У першому матчі проти «Аризона Койотс» ми програли 2:5. Другий ми грали із «Сан-Хосе Шаркс», де також програли 2:5. Було багато вилучень. І третій ми грали проти «Лос-Анджелес Кінгз». Перед матчем тренер сказав, що хоче побачити, як наша команда може зібратися і показати достойну гру після двох поразок підряд. Ми виграли 3:2.

 Як проходив ваш день у таборі?
— День був розписаний, як і у НХЛ-лівців. Ми відчули на собі, як вони живуть, як проводять ігровий день. Розклад дня стандартний — тренування, їжа, сон. Перед матчем тренер дає настанови на гру, тактику.

 Яка атмосфера у «Вегасі»?
— В організації працює дуже багато людей. Усім байдуже, задрафтований ти в першому раунді чи в сьомому. Всі ставляться до кожного однаково. І роблять все для того, щоб кожен розкрив свій потенціал на повну і чим найшвидше почав грати в основній команді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *