Betandyou logo

БК BetAndYou

Букмекер Betandyou працює на ринку азартних послуг України більше 10 років. За цей час користувачами контори стали тисячі беттерів, а сама компанія змогла закріпити свою репутацію, як надійного представника ринку. Зараз сайт БК доступний на більше, ніж 60 мовах світу. Для вибору парі пропонується безліч популярних видів спорту – поставити вдасться на всі топові спортивні події. Доступною також являється кіберзона. Коефіцієнти букмекера можна охарактеризувати як середні, однак часто вдається знайти досить високі множники, котрі дозволяють отримати достойний виграш.

Рік заснування 2010
Ліцензія міжнародна, Кюрасао
Мова інтерфейсу українська, російська, англійська та інші
Мобільні додатки Android
Платіжні системи Visa/Mastercard, Приват24, криптовалюта
Валюта UAH, EUR, USD, RUB та ін.
Бонуси +100% на перший депозит до 110 EUR, фрібет до 40 EUR

Характеристики сайту букмекерської контори Betandyou

Офіційний сайт БК має досить лаконічне оформлення. В ньому переважають спокійні кольори, які не відволікають від беттінгу. Основну частину головної сторінки займає перелік найближчих матчів з їх коефіцієнтами. У верхній панелі знаходяться розділі, за допомогою яких можна відкрити лінію та Live-режим, виконати вхід в акаунт або зареєструватися, перейти на сторінки соціальних мереж контори, відвідати Betandyou Casino обрати зручну мову інтерфейсу і т.д.

Нижче користувачу пропонується перелік доступних для ставок спортивних дисциплін. Справа розташований купон – саме в ньому беттер може оплачувати обрані ним парі.

Якщо користувачу зручніше робити ставки з гаджетів, наприклад, смартфону чи планшету, то він може скористатися оптимізованою мобільною версією. Вона повторює інтерфейс офіційного сайту, однак всі її опції мають більш зручне розташування для їх використання на пристрої з невеликим екраном.

Ще один доступний варіант – це мобільні додатки. Скачати їх можна безпосередньо з основного сайту контори. Перевагами використання таких спеціальних програм є те, що вони не потребують високоякісного інтернет зв’язку, а також легко запускаються, навіть якщо офіційний ресурс по тим чи іншим причинам блокується.

Способи реєстрації в Betandyou БК

Щоб пройти реєстрацію на сайті букмекерської контори, користувач може обрати будь-який зручний для нього спосіб. Доступними є такі варіанти:

 1. В 1 клік. У цьому випадку надавати контактну інформацію не потрібно, адже достатньо вибору країни та зручної валюти.
 2. По номеру телефона. Тут беттеру необхідно вказати лиши свій мобільний. На нього буде направлено СМС з кодом активації. Після його введення реєстрація буде успішно проведена.
 3. По e-mail. Така реєстрація є ідентичною до попереднього варіанту, однак вказувати необхідно адресу електронної пошти.
 4. Через сторінки в соціальних мережах. Обрати можна із декількох доступних варіантів. Також потрібно вказати країну та валюту.

Над вибором валюти слід подумати розважливо, адже змінювати її після проходження реєстрації не дозволяється. Для користувачів з України оптимальним варіантом стане гривня.

Щоб отримати доступ до повного функціоналу букмекерської контори, необхідно заповнити детальну анкету, розташовану в особистому кабінеті Betandyou сайту. Туди слід внести дані про адресу проживання, ІПБ, дату народження і т.д. Також слід виконати верифікацію, підтвердивши свою особистість. Тільки після цього можливість виводити виграші стане доступною.

Платіжні системи Betandyou Україна

Виконувати фінансові операції на сайті контори можна різними способами. Для українських користувачів доступними є такі платіжні системи:

 • банківські картки Visa та Mastercard;
 • Приват24;
 • криптовалюта.

Ці варіанти не потребують оплати додаткової комісії. Гроші на рахунок потрапляють миттєво. Вивести виграші можна за допомогою тих платіжних систем, які використовуватися при поповненні депозиту. Зарахування може зайняти від декількох годин до доби.

Умови ставок на Betandyou сайті, коефіцієнти

Зробити ставку в букмекерській конторі можна до початку гри. Такий режим називається прематч. Зазвичай парі можна заключити за місяць чи пару тижнів до матчу. Також беттінг можливий в Live-режимі. При цьому ставки приймаються безпосередньо під час проведення гри. Обираючи такий варіант, можна самостійно оцінити шанси кожного учасника, тим самим отримуючи більше шансів на виграш.

Щоб зробити ставку, потрібно:

 1. Зареєструватися чи виконати Betandyou вход. Поповнити рахунок, якщо на ньому немає коштів.
 2. Відкрити відповідний розділ – прематч або лайв. Обрати вид спорту та подію.
 3. Ознайомитися з доступними коефіцієнтами. Обрати найбільш привабливі провозиції. Натиснути на них.
 4. Перейти в купон та оплатити ставку.

Окрім одинарів на сайті контори можна робити ставки «експрес». При цьому в купон потрібно помістити одразу декілька одинарних парі на різні спортивні події. Оплачувати їх потрібно разом. Якщо всі ставки зіграють, то їх коефіцієнти будуть перемножені, і беттер отримає великий виграш. Якщо ж хоча б одне парі виявиться програшним, но весь «експрес» також програє.

Букмекерська контора Betandyou пропонує користувачам середній рівень коефіцієнтів. У прогнозованих матчах поставити на фаворита вдасться з множником близько 1.20-1.30. Якщо результат не є очевидним, то коефіцієнти виявляться дещо вищими, однак і ризик програшу також виросте. Максимальні множники можна знайти в ставках на фору, тотал та точний рахунок.

Бонусні пропозиції Bet and you контори

Букмекер регулярно пропонує своїм користувачам постійні та тимчасові акції. За реєстрацію тут можна отримати вітальний пакет – до 110 EUR після поповнення депозиту. Ці бонусні кошти обов’язково потрібно відіграти для можливості виводу. Також після першого поповнення рахунку вдасться отримати фрібет до 40 EUR. Доступними є ставки без ризику – у випадку їх програшу на рахунок буде повернуто 10 EUR.

FAQ

❓ Як проводиться верифікація в Betandyou БК?
Для проходження верифікації необхідно надати копії особистих документів. Слід перевірити, щоб їх дані повністю співпадали з інформацією, вказаною в анкеті на сайті букмекера.
❓ Якою є мінімальна сума ставки в Betandyou Україна?
Мінімально на спортивну подію можна поставити від 5 UAH. Щодо максимального розміру ставки, то він не ж фіксованим. Така цифра обирається окремо для кожної гри.
❓ Як зв’язатися з саппортом Bet and you контори?
Якщо у користувача є питання по функціоналу букмекерської контори, він може їх задати операторам служби підтримки. Для цього можна використати онлайн-чат.