Богдан Цымбал: На данный момент я выдал свой максимум – Федерація біатлону України


У сьогоднішній гонці Богдан Цимбал виклався на всі 100% і фінішував 19-м, показавши свій другий найкращий результат у кар’єрі на міжнародних стартах. Після спринту Богдан поділився із нами його перебігом.

– Богдан, сьогодні ти показав другий найкращий результат у кар’єрі, результатом задоволений?

– Звичайно! 19-е місце у спринті – доволі хороший результат. Так, немало важливий факт і те, що сьогодні на вогневому рубежі була певна лотерея, і мені, на відміну від лідерів, які багато настріляли, вдалося непогано відстрілятися, і, в результаті, вийшов непоганий старт. Загалом, стрільбою задоволений, один промах, в таку вітряну погоду – не так і багато. Сьогодні хоч стріляв довго, та промазав лише один раз. Але, знову ж таки, цей результат вдалося показати через невдалу стрільбу лідерів.

– Схоже, на зборі зуміли розібратися з причинами ненайкращої стрілкової форми у грудні?

– Так, особисто я трохи більше увагу на зборі приділяв саме стрілковим тренуванням. Звичайно, не забували і про фізичну підготовку – трішки розібрали попередній триместр, трішки навантажились, виконали ту роботу, якої не вистачало в плані фізичної форми. Сьогодні вдалося непогано пробігти, подивимось, як буде далі. Сподіваюсь, гірше не буде (посміхається).

https://mtland.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/bogdan-czd18bmbal-na-dannd18bj-moment-ya-vd18bdal-svoj-maksymum-federacziya-biatlonu-ukrayiny.jpg

– Структуру лиж вдалося правильну обрати?

– Так, я вгадав, обрав правильну пару, гарно спрацював сервіс. На деяких колах я їхав за Кантеном, Сєрохвостовим, і на спусках я від них не відставав, лижі працювали добре.

– Як тобі стартувати у типову Оберховську погоду?

– Звичайно, вітер заважав як бігти, так і стріляти. Загалом – непогано, хотілося, звичайно, трішки краще, але я дуже задоволений результатом, своїм ходом, особливо якщо порівнювати те, як я біг до цього, у грудні, і те, яку гонку пробіг сьогодні – на даний момент я видав свій максимум.

Спілкувалась Дарія Вирста

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *