Бокс під загрозою! Три додаткові види спорту включать до Олімпіади 2028 – Спорт.ua

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) визначив три додаткові види спорту, які увійдуть до програми Олімпійських ігор 2028 у Лос-Анджелесі.

Як повідомив президент МОК Томас Бах, йдеться про скелелазіння, серфінг та скейтбординг. Всі вони були представлені цього літа в Токіо-2020 та заплановані у програмі Парижа-2024.

Як повідомляється, ці «орієнтовані на молодь» види спорту можуть витіснити три історичні олімпійські дисципліни: бокс, важку атлетику та сучасне п’ятиборство.

На 139-й сесії МОК 31 січня 2022 року напередодні зимових ОІ в Пекіні буде розглянута пропозиція додати скелелазіння, серфінг та скейтбординг до списку 28 базових олімпійських видів спорту.

У Токіо вони зробили свої перші олімпійські кроки у статусі «додаткових видів спорту». У Парижі-2024 також буде додано брейк-данс, а от для включення до ОІ-2028 цей вид спорту не обговорювався. МОК встановлює ліміт у 10,5 тисяч учасників Олімпійських ігор, щоб обмежити витрати та складність.

Таким чином, під загрозою виключення з основних олімпійських видів опинилися бокс, важка атлетика і сучасне п’ятиборство.

Ці три види спорту, які мали олімпійський статус протягом більш ніж сторіччя, можуть бути потенційно включені до програми Лос-Анджелеса-2028 як додаткові під час сесії МОК у 2023 році, якщо їхні міжнародні федерації нададуть достатні обіцянки реформ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *