Брезно-2022. Результаты второго спринта у мужчин – Федерація біатлону Україниregistration
next race
Кубок світу, Обергоф
2022-01-09 14:45 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки
Кубок світу, Обергоф
2022-01-09 14:45 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

2022-01-09 13:00 |У неділю четвертий етап Кубка IBU у  Брезно-Осрблі продовжився спринтом у чоловіків. Гонка пройшла за тотального домінування спортсменів норвезької збірної, які зайняли п’ять місць із шести у підсумковій квітковій церемонії! В тому числі і весь подіум залишився за представниками Норвегії, причому чим вища швидкість спортсмена в цій трійці – тим нижчим на п’єдесталі пошани він виявився))
 
Переможцем спринту став Сіндре Фельхем Йорде, який відпрацював стрільбу без штрафу. З одним промахом всього на шість секунд відстав від переможця Ерлен Бьонтегор, а у Йоханнеса Дале результат ще на дві секунди гірший, але при цьому він пробіг аж два кола штрафу.
 
Українські біатлоністи практично повторили підсумки вчорашнього спринту. Руслан Ткаленко, Денис Насико та Андрій Доценко, як і напередодні, на трьох заробили п’ять кіл штрафу. Але якщо у першому спринті точніше відстрілявся Руслан, то сьогодні Андрій. Хоча саме Ткаленко у цій гонці став найкращим у складі української команди: на останньому колі він за чистою швидкістю перевершив партнерів зі збірної та у підсумку на фініші показав 19-й час.
 
Насико та Доценко, незважаючи на різницю у коло штрафу, на останнє коло пішли майже з однаковим часом. Денис, як і вчора, був трохи швидшим і фінішував 23-м, тоді як Андрій посів 29-е місце. Але загалом усі хлопці показали дуже рівну гонку: на фініші їхні результати вмістилися в інтервалі восьми секунд.
 
Віталій Труш так само, як і більша частина команди, відпрацював на вогневих рубежах з двома штрафами, але за швидкістю до лідерів команди Б поки не наближається, і, поступившись тому ж Ткаленко більше хвилини, фінішував 62-м. Нарешті, Андрій Орлик, на жаль, знову виявився п’ятим серед українців: стрільба цього разу була трохи точнішою, два промахи проти трьох напередодні, але швидкості роботи на рубежі та на дистанції Андрію на цьому рівні поки що не вистачає: 80-й результат.
 
У загальному заліку Кубка IBU відбулася чергова зміна лідера, щоправда, як і раніше – усередині норвезької збірної. Ерлен Бьонтегор завдяки сьогоднішньому сріблу обійшов Александера Фьєльда Андерсена і Хаварда Богетвейта і наступний етап, який відбудеться тут же, в Брезно-Осрблі, почне в ранзі лідера тоталу. Найкращий з українців Денис Насико зробив одразу шість кроків вгору у турнірній таблиці і тепер посідає 23 місце.

Спринт. Чоловіки
1.  Сіндре Фельхем Йорде (0+0)  23:54,4
2.  Ерленн Бьонтегор (0+1)  +6,2
3.  Йоханнес Дале (1+1)  +8,2

19.  Руслан Ткаленко (1+1)  +1:07,3
23.  Денис Насико (1+1)  +1:11,7
29.  Андрій Доценко (0+1)  +1:15,3
62.  Віталій Труш (2+0)  +2:23,6
80.  Андрій Орлик (1+1)  +3:00,4

Повні результати гонки тут
Аналіз гонки тут
Оновлений рейтинг Кубка IBU і Кубка націй IBU

Версія для друку


Коментарі (Всього: 14)

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *