Бринзак: У січні збірна України має бути у кращому стані – Sportarena.com/uk/

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак підбив підсумки виступу національної команди на перших трьох етапах Кубка світу. Також функціонер висловився про результати юнацьких збірних.

“Ми не хотіли б зараз підбивати якісь підсумки, бо йде процес підготовки до Олімпійських ігор. Є проблеми: як ви знаєте, у чоловіків був коронавірус, у дівчат теж багато болячок. І у Петренко була хвороба, з якою ми до цього часу до кінця не розібралися – у неї кашель постійний. Меркушина знялася з підготовки і зараз лікується в Україні”, – сказав Бринзак.

“А зараз триває процес поступового покращення результатів з кожними змаганнями: думаю, крок за кроком рухаємося у правильному напрямку. І я впевнений, що у січні – у Рупольдингу, Антхольці – команда має бути у кращому стані”.

“Ми вже бачимо, що у нас дуже непогана чоловіча юніорська команда. Вони дають нам надію на хороше майбутнє. Обидві естафети боролися сьогодні за третє місце. Ми підтримуємо молодь, створюємо умови для тренувань. Буковель, Чернігів, підключаються до Сум, зараз у Тернополі повністю відбудовується комплекс. Тому всі умови є”.

“Зараз тільки з тренерами треба розібратися. Тому що всі молоді тренери у нас почали працювати у національній команді, а для тренувань команди Б та юніорської є дефіцит кадрів. Потрібно зараз посилити тренерський штаб – і проблем зі зміною поколінь ми не матимемо”.

Сьогодні чоловіча збірна України посіла третє місце в естафеті на юніорському кубку IBU в італійському Мартеллі. Основна українська команда стала сьомою в естафеті на етапі Кубка світу у Хохфільцені.варіант матеріалу

Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *