Час будувати базу, 30 років вже. Зеленський проводив паралімпійців у Токіо – Спорт.ua

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв разом з урядом та іншими зацікавленими сторонами розв’язати питання створення професійної літньої бази для паралімпійців. Про це він сказав під час урочистих проводів національної паралімпійської збірної команди до Токіо.

Зеленський сказав: «Я вважаю, що всі ви вже чемпіони, вже переможці. І всі ці 30 років є одними з тих, хто дійсно підживлює нашу незалежність і надихає нашу країну ніколи не здаватись. Я вам дуже вдячний, і впевнений, як і кожен українець. Я вірю, що ви вкотре підтвердите це у найближчі два тижні в Японії. А ми за цей час повинні разом з урядом, місцевою владою та іншими причетними вирішити питання професійної літньої бази для вас. Вже час – 30 років пройшло».

Також Президент зауважив, що така база не повинна мати жодних проблем з фінансуванням. Він додав, що дуже символічно, що паралімпійські ігри у Токіо стартують 24 серпня в день 30 річниці Незалежності України та побажав успіхів українським паралімпійцям.

24 серпня 2021 року розпочинаються XVІ літні Паралімпійські ігри – сьомі за рахунком для національної паралімпійської збірної команди. Паралімпіада-2020 триватиме 12 днів, протягом яких представники 168 країн світу будуть змагатися за 540 комплектів нагород у 22 видах спорту (у тому числі 2 дебютних).

Для національної паралімпійської збірної команди України, яка буде представлена 143 спортсменами (у тому числі 5 спортсменів-лідерів), символічно, що XVI літні Паралімпійські ігри розпочнуться в день 30-річчя Незалежності України та у 25-річчя з дня завоювання першої золотої паралімпійської медалі національною паралімпійською збірною командою України. Національна паралімпійська збірна братиме участь у Токіо-2020 у 15 із 22 видів спорту, представлених на Паралімпійських іграх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *