Чотири українські легкоатлетки виступлять на змаганнях рівня Continental Tour – Суспільне Новини

Останні змагання для Анни Рижикової та Вікторії Ткачук.

Легкоатлетичний сезон для українських спортсменів підходить до завершення. Минулого тижня у швейцарському Цюриху пройшов фінал Діамантової ліги. А згодом у Берліні відбувся ще один легкоатлетичний старт за участю стрибунок Юлії Левченко, Ірини Геращенко (висота) та Марини Бех-Романчук (довжина).

Читайте також: Левченко удруге в сезоні фінішувала на подіумі стрибків у висоту, Геращенко – п’ята

У вівторок, 14 вересня, заключні виступи у рамках турніру Continental Tour проведуть ще чотири українські легкоатлетки. У хорватському Загребі змагатимуться бігунка Анна Рижикова та стрибунка Марія Сіней. А у швейцарській Беллінцоні виступлять ще одна бігунка Вікторія Ткачук та стрибунка із жердиною Марина Килипко.

Для Ткачук та Рижикової участь на турнірах у Беллінцоні та Загребі стане першою після фіналу Діамантової ліги. У Цюриху Рижикова та Ткачук посіли третє та четверте місця відповідно.

Читайте також: Чотири українські атлети фінішували на подіумі фіналу Діамантової ліги

Як виглядають старт-листи за участю українок?

  • Анна Рижикова, біг на 400 метрів з бар’єрами (вівторок, 14 вересня, 19:03, Загреб)

Рижикова на турнірі у Загребі змагатиметься у якості головної претендентки на перемогу. Саме час українки є найкращим у сезоні серед інших учасниць забігу.

Головними опонентками Рижикової у Загребі стануть представниця Ямайки Жаньєв Расселл, а також Джанна Вудрафф з Панами. У фіналі Діамантової ліги Рижикова випередила обох суперниць, які посіли п’яте та сьоме місця відповідно.

  • Марія Сіней, потрійний стрибок (вівторок, 14 вересня, 19:30, Загреб)

24-річна Марія Сіней – українка, що не брала участь на Олімпійських Іграх у Токіо. На чемпіонаті України Сіней посіла друге місце з результатом 13.49 метри. Марія проводитиме три міжнародні змагання у сезоні.

Головною претенденткою на перемогу в Загребі у секторі потрійного стрибка стане представниця Ямайки Шанейка Ріккетс. У 2021 році вона показала результат 14.98 метри. Також претендуватиме на нагороду стрибунка з Домініканської республіки Тея Лафон.

  • Марина Килипко, стрибки із жердиною (вівторок, 14 вересня, 20:50, Белінцона)

Ще одна учасниця Олімпійських Ігор у Токіо потрапила до списку учасниць на турнірі в Белінцоні. Він стане для українки третім у вересні: перед ним Килипко посіла третє місця в Карлсруе та стала четвертою в Іннсбруку.

На турнірі в Белінцоні виступить гречанка Катеріна Стефаніді, яка на Олімпіаді-2020 зупинилася у кроці від медалі. Також змагатися на ньому буде словенка Тіна Шутей, з якою Килипко розділила п’яте місце у фіналі Олімпійських Ігор.

Читайте також: “Я сама, абсолютно сама”. Українка Килипко – про Олімпіаду та відсутність тренера

  • Вікторія Ткачук, біг на 400 метрів з бар’єрами (вівторок, 14 вересня, 21:39, Белінцона)

Вікторія Ткачук після четвертого місця у фіналі Діамантової ліги змагатиметься у Белінцоні. Вона потрапила до шістки учасниць фіналу забігу на 400 метрів з бар’єрами, перед цим оновивши особистий рекорд, пробігши дистанцію за 53.76 секунд.

Головною претенденткою на перемогу буде бронзова призерка Токіо-2020 Фемке Бол. Саме Бол виграла у фіналі Діамантової ліги на цій дистанції, випередивши на фініші Ткачук на 1.76 секунди. Також у Белінцоні виступлять ще дві учасниці того фіналу – американка Кара Неня Гейлі та швейцарка Лея Шпрунгер.

Що відомо

  • На Олімпіаді-2020 Рижикова, Ткачук та Килипко змагалися у фіналах своїх легкоатлетичних дисциплін. Рижикова та Килипко увійшли у топ-5.
  • Рижикова та Ткачук за участь у етапах Діамантової ліги заробили 32 та 10.5 тисяч доларів відповідно.

Читайте також: Скільки грошей заробили українські легкоатлети за участь у сезоні Діамантової ліги

  • Найкращі результати у фіналі Діамантової ліги-2021 показали Ярослава Магучіх та Андрій Проценко (стрибки у висоту).

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *