ЦИГАНИК: «Якщо Петраков виведе збірну на ЧС, він її в Катар і повезе» – Спорт.ua

Футбольний журналіст Ігор Циганик спрогнозував долю Олександра Петракова у разі виходу збірної України на чемпіонат світу 2022 в Катарі:

«Якщо Петраков виведе команду на ЧС-2022, то він її туди і повезе. Це 100%, це абсолютно точно. Це я можу вам сказати однозначно! Може статися форс-мажор і небо на землю впасти, але якщо вдасться пройти (а йому обіцяно це, і він працює з цією метою – вийти з другого місця, потрапити до плей-оф і пройти його), то він повезе команду на чемпіонат світу.

Якщо ж ні, то я можу сказати, що і не пройшовши на турнір, Петраков може залишитися. Якщо він дасть хороший результат і при ньому команда гратиме добре, то чому він не може залишитися?

Ми всі чекаємо на Реброва, але сьогодні – це одне, а завтра може бути все зовсім по-іншому. І Реброву можуть запропонувати такий контракт, від якого він не зможе відмовитися.

Я вам скажу те, що відбувається зараз, на сьогоднішній момент, на цю хвилину. Можу сказати, які думки у всіх. Але може статися все що хочеш. Тому зараз треба думати про кожен наступний поєдинок».

Журналіст: Ребров залишить ОАЕ у травні та буде стежити за подіями в збірній

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *