Цихмейструк: Гармаш заслужив виклик у збірну – UA-Футбол

Екс-півзахисник збірної України, а нині телеексперт Едуард Цихмейструк висловив свою думку про можливий виклик хавбека “Динамо” Дениса Гармаша в національну команду.

– Гармаш заслужив виклик у збірну! Чому не заслужив? Якщо викликають, значить Петраков бачить, що він підходить під його модель, під його бачення. Гармаш заслужив, він грає на високому рівні вже давно, його форма влаштовує тренера збірної, і він його викликає. Він його не викликає зі стовідсотковою гарантією того, що той буде грати. Але якісь функції він в ньому бачить.

– Як думаєте, Гармаш в збірній буде використовуватися в якості нападника, або все ж на своїй рідній позиції в півзахисті?

– Я не думаю, що Денис буде грати в нападі. Така моя думка. Все-таки у Петракова більше акцент на швидкість, на швидкий перехід з оборони в атаку, тому, швидше за все, Гармаша бачать на його рідній позиції.

– І все ж, ви вважаєте, що Гармаша бачать гравцем стартового складу, або йому буде віддана роль запасного?

– Я не можу сказати. Ніхто нікому не дає ніяких гарантій, тренер не дає їх футболістові. Він його викликає, він в обоймі – значить, він на нього розраховує. А під яку модель гри і т.д. – це невідомо.

Знову ж таки, як я розумію, Петраков викликає Гармаша з прицілом на товариську гру з Болгарією. Це нормальна практика – дивитися гравців в товариських іграх, в якому вони стані. Може, саме на цю гру він вийде, щоб показати себе тренеру.


Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *