Десна – Рух 1:0. Ідеальний сценарій Кучука з зіпсованим фіналом – UA-Футбол

Восьмий тур стартував у Чернігові. “Десна”, яку після двох непоганих сезонів поспіль почало серйозно штормити, приймала на своєму полі “Рух”. З одного боку, навіть з урахуванням серії невдалих результатів, “сіверяни” все одно підходили до матчу в статусі явного фаворита. Все-таки підбір гравців, особливо в передній лінії, продовжує вражати. Але це все було на папері. За день до матчу в ЗМІ з’явилася інформація, що деякі гравці вирішили звернутися в КДК через заборгованість по зарплаті, що точно позначилося на кліматі всередині команди, а тому перед матчем було два варіанти – або вони вийдуть мотивованими, або будуть грати в пів ноги.

Стартовий склад від обох наставників був максимально прогнозованим і наближеним до бойового. Єдине питання – ігнорування Завійського, який в складі “Десни” був одним з найкращих на старті сезону і міг закрити відразу кілька позицій. Сьогодні Рябоконь їм пожертвував на користь Арвеладзе. Кучук не змінив собі, повністю повторивши набір з 11 гравців з минулого матчу. Більшу частину першого тайму описувати сенсу немає – не було ні ударів, ні швидких атак, і якби не заміна Сафронова, то ми б відразу перейшли до найсмачнішого. Але доведеться зробити невелику паузу, зосередившись на моменті на шостій хвилині. Під час боротьби з Сафроновим, Борячук зачепив ліктем обличчя центрбека, який опинився на газоні. Форвард отримав жовту, а Олександр – розбитий ніс, кров з якого зупинити медики не зуміли. Швидка заміна – замість потерпілого з’явився недавній новачок Ковтун.

Десна - Рух 1:0. Ідеальний сценарій Кучука з зіпсованим фіналом - изображение 1

Перший удар, нанесений в сторону воріт, трапився на 35-й хвилині, коли після швидко розіграного вільного удару, м’яч дійшов до Бойчука на правому фланзі, той змістився під робочу ногу і пробив в дальній. У дальній від воріт кут. А після цього почалося. Спочатку була подача кутового, Ковтун бив головою, Паньків парирував на Безбородько, але форвард зіграв максимально кострубато, не зумівши занести сферу за лінію воріт. Через кілька обертів хвилинної стрілки Болбат навішував з правого флангу, Безбородько знову пробив на двійку, м’яч відскочив до Картушова, який забарився, не зумівши зробити нічого нормального. Два класних моменти під самий кінець тайму.

Свій епізод створив і “Рух”, згадати про який ми зобов’язані. Після класного удару від Федорчука зі штрафного, м’яч пролетів поруч з дев’яткою. Кіпер “Десни” ситуацію не контролював.

У другому таймі посилився дощ. З важливого все. “Сіверяни” довго володіли м’ячем, в той час, як львівський “Рух” цілком і повністю слідував заповітам свого тренера. Простіше кажучи, гості сушили гру, розуміючи, що нічия на виїзді – це завжди добре. Особливо з “Десною”. І за всіма законами жанру матч повинен був завершуватися без голів. Попри старання “сіверян”, у них мало що виходило в атаці, але все змінив один епізод, який трапився на 90-й хвилині. Вийшовший на заміну Лях підсковзнувся в районі своєї штрафної, Завійський перехопив м’яч і ідеально подав на голову Тотовицького – півзахисник виграв повітря у Гагуна і завдав точного удару. Про важливість голу, і наступної за ним перемоги, кажуть емоції Олександра Рябоконя, який в стилі Жозе Моуріньо рвонув уздовж лінії поля святкувати разом з командою. А значить в Чернігові не всім ще все одно на команду.

Десна - Рух 1:0. Ідеальний сценарій Кучука з зіпсованим фіналом - изображение 2

Товариші підтримували Ростислава Ляха, який не стримав сліз, розуміючи свою помилку. Леонід Кучук був дуже засмучений, але в цілому результат можна назвати справедливим. У господарів було не так багато моментів, але вони шукали і намагалися знайти гол. А хто шукає, той і знаходить. Вітаємо “Десну” з важливою перемогою.


Чернігів. ОУСЦ Чернігів
Головний арбітр: Володимир Новохатний (Київ)
Асистенти: Сергій Приступа (Київ), Євген Петраков (Київ)
Десна – Рух 1:0
Гол:
Андрій Тотовицький 90
Десна: Роман Мисак, Вадим Жук (Тарас Завійський 73), Євген Цимбалюк, Олександр Сафронов (Олексій Ковтун 9), Сергій Болбат (Вікентій Волошин 87), Андрій Домбровський, Леван Арвеладзе, Андрій Тотовицький, Владислав Калитвинцев, Єгор Картушов, Денис Безбородько (Пилип Будківський 46)
Рух: Юрій Паньків, Роман Гагун, Валерій Федорчук, Юрій Климчук, Остап Притула (Олексій Сич 72), Ярослав Мартинюк, Мар’ян Мисик, Богдан Бойчук (Ростислав Лях 83), Максим Білий, Андрій Борячук (Данило Кондраков 83), Роман Карасюк
Попередження: Вадим Жук 40, Олексій Ковтун 55 – Андрій Борячук 6, Валерій Федорчук 26, Остап Притула 53

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *