Дубінчак готовий підстрахувати лівий фланг Динамо після відходу Миколенка — Футбол 24 – Футбол 24

“Для того, щоб зрозуміти, чи готовий я грати в Динамо, маю спочатку потрапити до його основної обойми. А щоб отримати свій шанс, потрібно набратися терпіння, якийсь час посидіти на лавці – це також очевидно. Але оцінюючи ситуацію глобально, я завжди віддаю перевагу регулярній ігровій практиці у скромнішій команді, аніж твердому статусу запасного в топовій.

Динамо знайшло заміну Миколенку у випадку його трансферу в Евертон

Якщо мене знову викличуть до Києва, я, звичайно, поїду і робитиму все, щоб проявити себе з найкращого боку. Хоча розумію, що одного мого бажання мало – все вирішуватиметься на рівні керівників клубів та тренерів. Так що зараз я повністю зосереджений на виступах за СК Дніпро-1 і завданнях, що стоять перед ним.

Перед сезоном ми націлювалися на одну з путівок у єврокубки, проте тепер, з урахуванням тієї гри та тих результатів, які стала показувати команда, напевно, треба підвищувати ставки. Якщо ми втратимо третє місце, я в будь-якому разі вважатиму це невдачею”, – цитує Дубінчака Футбольний клуб.

Орендна угода СК Дніпро-1 з Динамо щодо Владислава розрахована до кінця поточного сезону. У разі зимового відходу Віталія Миколенка в Евертон 23-річного оборонця достроково повернуть у Київ.

Золотий темп Динамо, старі проблеми Шахтаря, невдале розширення і діаманти в провінції – підсумки першої частини УПЛ

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *