Дурна провокація. Українські фани вивісили у Боснії перевернутий російський прапор – UA-Футбол

1 Кого ти назваєш “русскими”? Якщо росіян, то називай їх росіянами, бо на росії офіційно не існує титульної нації “русских”. Твоє гарне дружнє ставлення до ворога не робить тобі честі. Те що Україні у цьому році замість експорту ел енергії довелось закуповувати її за кордоном, свідчить лише про недулугі і непрофісійні дії клоунів, які представляють нової влади. Поки вони швидко знищують українську енергетику. Але в планах розвитку енергетики України намічено підключення до європейської мережі з повним відключенням від РФії, Білорусі і Молдови. Ця стратегія була закладена ще при Порошенко. Строки там не дуже далекі і є надія дожити до цих світлих часів.
2 Де ти побачив розвиту економіку після розвалу СРСР? Всі ці заводи, предприємства і електростанції в Українні українці будували своїми руками. І багато хто з українців іх будував не тільки в УРСР, але і на території всього Совка. До речі всі великі заводи у Совку були побудовані з американського і європейського обладнання.
3 Англія вже давно нікого не грабує і не намагається поневолити. Франція, нажаль, досі не відмовилась від пограбунку тих, кого можна легко пограбувати, і діє там разом із РФ в одному ключі. Німеччина, нажаль, теж наскрізь прогнила і шридеризація вже видна неозброєним оком. І не треба мені брехати, що нібито РФія не грабує країни 3 світу! Пограбування і паразитування на всіх, хто не може себе захистити це основний вид діяльності Немитої. Якби це було не так, то зараз би не було піdoрашек у таких країнах як Україна, Сирія, ПАР, Лівія… Що таке справжня “исконная” країна Росія/Московія? Це московська область. Все інше це інші народи і країни, окупавані московитами. Якби московити не грабували і не присвоювали собі чуже(таке як Крим і частина Донбасу), то і досі залишились приблизно у тих межах. Крім того ні Англія, ні Франція не знищувала місцеве населення замінюючи його своїми орками. 4 Якщо для тебе Голомор, який влаштували більшовики із Совка, який зараз їх послідовники намагаються відродити у РФії, щось “новеньке”, то можеш більше не робити вигляд наче ти “не поклонник РФ”! І не треба брехати! Такого Голодомору як в Україні, де в людей силою забирали все їстівне за їх незгоду і відмову співпраці із окупаційної владою більшовиків, більше ніде не було! А те какцапня у тіж часи не могла себе прокормити і дохла від голоду, теж про багато що свідчить і зовсім не на користь цих криворуких і рукожопих лапотників.
5 Дуже дивно, що на 7 рік війни ти досі не чув про це. Хоча із такою любов’ю до ворога, це вже не дивно, що ти не цікавився подробицями російсько-української війни і злочинами росіян. Загугли Концтабір “ІЗОЛЯЦІЯ”. Шукати краще не у яндексі.
6 Після звільнення Русі(Київської) від татаро-монгольської залежності, український слов’янський етнос отримав можливість сформуватися як самостійний народ, чого не можна сказати про ерефчан. Тіж американці віднесять какцапів до Homeless Nationalities – “бездомні нації”. Поважати треба лише тих, хто цього заслуговує. А поважати кожну країну – це означає бути дурним безволним бидлом і бути такими як росіянці. Тільки тупе безпринципне лайно може поважати своїх ненависних ворогів і Олімпіади тут не виключення.
7 Окрім Криму какцапска наволоч окопувала ще і частину Добасу. А спочатку хотіла пів України окупувати, але не вийшло, обісрались. США із Ангічанами дуже допомогли Україні в саму тяжку хвилину, коли ворог, якого багато хто вважав братами, дуже підступно вдарив у спину, вичекавши час Україна буде ослаблена і не зможе дати повноцінну відсіч. І лише завдяки їх і підтримці ще декількох таких країн, як Канада, Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Грузія і Польша, Україна змогла вистояти під натиском какцапської Орди. Про економічні наслідки підтримки різними країнами дуже добре видно на прикладі Кореї, де одну її частину підтримували США, а іншу Совок. Назви мені країни, де стало не гірше, а краще після приходу туди Рохляндії! Проти будивництва якого заводу виступив МВФ? Про те що МВФ нібито забороняя розвивати економіку в Україні, можеш спробувати натрусити, хіба що якомусь дурному лапотнику. Я гадав, що вже навіть Шарікови давно знають про те, що кредити МВФ це найкращий вид кредитування країни, які здійснюються при на самих мінімальних відсотках. В гробах назад в Підорашку приїзджають дохлі росіяни, але при цьому ці брехливі покидьки чомусь досі намагаются брехати собі про громадянську війну.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *