Двоє українців – у топ-8 літнього чемпіонату світу з біатлону. Результати суперспринту – Суспільне

“Срібло” Джими стало єдиною медаллю для українців у цей змагальний день.

У другий день літнього чемпіонату світу з біатлону українка Юлія Джима зуміла взяти “срібло” в суперспринті. Після неї на старт вийшли вже чоловіки, які проходили кваліфікацію до фіналу в тій же дисципліні.

Читайте також: Юлія Джима – віцечемпіонка світу з літнього біатлону в суперспринті

Зокрема, від України у фінальну гонку суперспринту потрапили четверо біатлоністів, не відібрались Андрій Орлик і Руслан Бригадир. При цьому найліпший результат у відборі показав Віталій Труш – він став 10-м.

На відміну від жіночої гонки, під час заключних змагань чоловіків дощу вже не було, як і дуже сильних поривів вітру, однак траса була доволі мокрою, що так само ускладнювало проходження дистанції.

На першому вогневому рубежі єдиним із українців, хто відпрацював без хиб, став Денис Насико. Це допомогло йому потрапити одразу в топ-6. Інші ж українські біатлоністи зробили по дві помилки під час стрільби – усі вони опинились поза першою двадцяткою.

Під час другої стрільби Насико так само швидко закрив усі мішені та вирвався в лідери гонки. На цьому етапі показав якісну стрільбу і Віталій Труш, який зумів суттєво поліпшити свою позицію та вийшов на 12-те місце.

Однак уже на третьому вогневому рубежі в Насико виникли проблеми з роботою в стійці, через що він допустив чотири помилки. Це відразу відкинуло його за межі топ-15. Труш, своєю чергою, відіграв ще кілька позицій – українець зробив лише одну хибу і став восьмим. Також підібрався ближче до найкращої десятки Сергій Телень – третій вогневий рубіж він пройшов “чисто” і став 12-м.

Під час заключної стрільби в топ-10 повернувся Насико – він без жодної хиби пройшов цей вогневий рубіж і вийшов на сьому позицію. За ним ішов Телень, який так само не зробив жодної помилки. Але, попри якісну стрільбу, українці ходом так і не змогли зачепитись за медалі на завершальних метрах дистанції.

Нове Место. Чоловіки. Суперспринт. Результати гонки

  • 1. Георг Бута (Румунія; 0+0+0+0) 17:55.2
  • 2. Ярослав Костюков (РБС; 0+1+1+0) +21.1
  • 3. Флорен Клод (Бельгія; 0+1+0+1) +23.8
  • 7. Денис Насико (Україна; 0+0+4+0) +39.5
  • 8. Сергій Телень (Україна; 2+1+0+0) +46.3
  • 12. Віталій Труш (Україна; 2+0+1+2) +50.0
  • 29. Андрій Доценко (Україна; 2+1+2+3) +2:08.1

Де дивитись трансляції чемпіонату світу?

Суспільне Спорт є офіційним транслятором літнього чемпіонату світу з біатлону. Гонки можна дивитись у прямому ефірі за посиланням.

Читайте також: Склад України на літній чемпіонат світу з біатлону: хто із лідерів візьме участь

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *