Еліна Світоліна на відмові суперниці перервала серію з двох поразок на старті Чикаго: відео – Суспільне

Еліна не перемогла суперницю, але пройшла далі.

26-річна українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує участь в американських турнірах напередодні US Open. Уже в останній тиждень перед Гренд Слемом Світоліна заявилася на турнір WTA в Чикаго – і отримала статус першої сіяної.

Перед цим турніром Еліна програла два поспіль матчі: спершу в Монреалі, а тоді в Цинциннаті. Її остання перемога була датована ще бронзовим матчем у Токіо-2020.

Першою суперницею Світоліної в Чикаго стала 20-річна француженка Клара Бюрель – 91-а ракетка світу. Гра Світоліна – Бюрель була центральною у другий змагальний день турніру, на неї зібралися повні трибуни. І у цьому матчі Еліна змогла перервати серію поразок.

У першому сеті Еліна повела з рахунком 5:2, після чого втратила п’ять геймів поспіль і програла сет – 5:7. У цей момент Клара пробивала чимало віннерів, завдяки чому змогла перевернути хід матчу.

Друга партія завершилася розгромною перемогою українки – 6:1. А у третьому сеті за рахунку 2:0 на користь Еліни її суперниця знялася. Клара Бюрель брала медичний таймаут, але вирішила припинити гру через фізичний стан у зв’язку з погодніми умовами.

Відповідно, Еліна Світоліна на відмові суперниці подолала перший раунд турніру в Чикаго.

  • Огляд матчу Світоліна – Бюрель

  • WTA. Чикаго. Перший раунд

Еліна Світоліна (Україна, 1) – Клара Бюрель (Франція) 1:1 (5:7, 6:1, 2:0 відмова)

Що відомо

  • На турнірі в Чикаго стартували три українки – Еліна Світоліна та Марта Костюк пройшли перший раунд, Ангеліна Калініна вилетіла.
  • Наступною суперницею Еліни буде ще одна француженка – Фіона Ферро. Матч відбудеться у ніч на середу, 25 серпня.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *