Федецький: Ракицький зробив свій вибір та точки повернення до збірної України вже немає – UA-Футбол

Колишній захисник Дніпра та Шахтаря Артем Федецький поділився думкою про Ярослава Ракицького, який виступає у чемпіонаті Росії.

— Сьогодні читав інтерв’ю Ярослава Ракицького, де він знову порушував тему, що його не викликають до збірної України. Як вважаєте, чи потрібно змінити щось у цьому плані для українських гравців, які виступають у Росії?

— Нам нічого не треба міняти. Це Ракицькому треба міняти чемпіонат. Ми ж розуміємо, чому Ярика не викликають до збірної України. Він знав, на що йшов, коли переходив до Зеніту — йому закривається дорога до збірної. За нинішньої ситуації, яка твориться в країні, коли Росія розгорнула війну проти України на сході, людина має мати якісь моральні принципи, повагу до своєї батьківщини та народу.

Звикли говорити, що футбол поза політикою. Раніше так і було, і те десь перетиналося. А зараз політика пов’язана з усім. Так, ніхто не воює на полі, але є якісь людські принципи, в яких не можна переходити межу.

— Ви могли б поставити себе на його місце?

— Я б так ніколи не вчинив. А ці всі відмовки «годувати сім’ю» — марення. Футболісти – небідні люди. Це все голі відмазки, які нікому нецікаві. Якби футболісти поїхали на схід України, поспілкувалися там із хлопцями, підтримали їх, гадаю, що після цього десь у душі їх почали б кішки гризти. Я був там кілька разів і розумію, яке там життя справжнє. Усі один за одного прикривають.

А переходити до чемпіонату Росії… Я не можу, маю зовсім інші моральні принципи. Мене так виховали батьки. Я виріс в Україні і завжди любитиму цю країну.


Проти Ракицького нічого не маю та не засуджую його. Я вважаю Ярика дуже сильною футболістом і непоганою людиною, але в нього є свої принципи, якими він керується. З мого боку буде негарно нав’язувати йому мою думку.

— Як ви гадаєте, якби Ракицький змінив чемпіонат, його могли б викликати до збірної України?

– Думаю ні. Усі мають такий час, який минає, і час Ярика вже минув. Він зробив свій вибір, і точки повернення вже немає.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *