Федецький: За перемогу над Динамо Ахметов заплатив нам 500 тисяч доларів – UA-Футбол

Колишній гравець “Карпат” Артем Федецький розповів, як “Шахтар” заплатив львівському клубу за перемогу над “Динамо”

– Нещодавно Кополовець розповів, як вам надіслали 30 тисяч доларів за перемогу над “Динамо”.

– Не 30. Якщо вже цікаво, то було 500 тисяч доларів. Ми тоді грали у Запоріжжі перед тим, за “Металург” ще виступав Макс Коваль. Ми з Тлумаком у кімнаті, мені дзвонять. Було дві години до матчу. Бачу, дзвонить приймальня Ахметова. Я одразу на ходу почав одягатися.

Дівчина каже: “Артем, привіт. З вами хоче поговорити Рінат Леонідович. Я вас поєднаю, ви не зайняті?” Ви що прикалюєтеся, куди зайнятий? Звісно, ​​вільний.

Ахметов почав питати як справи. У цьому плані він дуже футбольна, дуже хороша людина. Скільки в мене було моментів із “Карпатами”, непорозумінь із Димінським – завжди Ахметов дзвонив, цікавився, десь ставав на захист.

І тут мені каже: “У наступному турі ви граєте з “Динамо”. Нам потрібна допомога “Карпат”. Знаємо, що у Львові будь-якій команді важко. Ми готові допомогти”. А в чому тут заборона?

Була тоді начебто ситуація, що “Шахтар” був на два очки попереду, залишалося 4-5 турів та матч у Києві з “Динамо”. Сума була 500 – перемога, 300 – нічия. Запитую: “Рінате Леонідовичу, це за “Металург”?” Він: “Ні-ні, це наступний матч у Львові”. Я хотів пожартувати, він нормально до цього ставиться.


Після матчу я взяв 300, Тлумак – 200 і ми поїхали на базу ділити з хлопцями.

– Уся команда знала, що буде премія?

– Звісно. Димінському не дзвонив, бо тоді б команда нічого не здобула. За той матч “Карпати” здобули премію від клубу. На мою думку, у нас преміальні були 2 тисячі вдома і 2,5 або 3 тисячі – на виїзді. Це для тих, хто грав. Хто виходив на заміну – менше 25% не отримували, – сказав Федецький.

Найімовірніше, йдеться про матч УПЛ, який відбувся у 2010 році. Тоді “Карпати” вдома обіграли “Динамо” (1:0).


Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *