Фінал Євро 2020. Англія веде після першого тайму – BBC Україна

Люк Шоу

Автор фото, Getty Images

На стадіоні Вемблі у Лондоні відбувається фінал Чемпіонату Європи з футболу.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь збірної Англії завдяки швидкому голу захисника Люка Шоу.

Збірна Англії

Італія

Матч одразу почався з потужного наступу англійської збірної. Вже на другій хвилині Люк Шоу розпочав атаку і за кілька секунд завершив її з подачі Кірана Тріпп’є голом у ворота збірної Італії.

Це був перший м’яч за збірну для 25-річного захисника “Манчестер Юнайтед” Люка Шоу і найшвидший м’яч в історії фіналів чемпіонатів Європи, забитий на 1:57.

Перший м'яч

Люк Шоу

Англійці

Перший удар від італійської збірної по воротах Англії прийшовся на сьому хвилину. Нападник “Наполі” Лоренцо Інсіньє намагався пробити ворота англійців, але м’яч пролетів понад воротами.

На 12-й хвилині капітан збірної Англії Гаррі Кейн наблизився впритул до воріт Італії, але віддав неточну передачу і англійці втратили м’яч.

У другій половині тайму італійці стрімко пішли в атаку.

На 28-й хвилині Лоренцо Інсіньє наблизився до штрафного майданчику збірної Англії, пробив, але не точно. На 34-й хвилині Федеріко Кьєза обвів кількох захисників Англії і пробив по воротах – м’яч пролетів поблизу стійки воріт. Але шанс був непоганий.

Англійці відповіли швидкою контратакою, на вістрі якої знову стояв Люк Шоу, але захисник італійців Еммерсон вибив м’яч і врятував збірну від небезпеки.

Вже у доданий час Марко Верраті намагався пробити ворота Англії, але удар був слабким – м’яч прилетів прямо в руки голкіпера англійців Пікфорда.