Фотофініш визначив місця українських бігунок у боротьбі за “бронзу” фіналу Діамантової ліги: відео – Суспільне Новини

Один подіум і один особистий рекорд від українок.

Одразу дві українські бігунки відібралися у фінал сезону Діамантової ліги на дистанції 400 метрів з бар’єрами. Упродовж сезону Анна Рижикова та Вікторія Ткачук набирали кваліфікаційні очки, які зрештою дозволили їм виступи у головному старті цього турніру.

Читайте також: Ярослава Магучіх з повтором особистого рекорду сезону – друга у фіналі Діамантової ліги

Для Рижикової це був другий фінал Діамантової ліги в сезоні, для Ткачук – перший. Головною фавориткою забігу була нідерландка Фемке Бол, бронзова призерка Олімпіади-2020. Дві американські медалістки – Сідні Маклафлін та Далайла Мухаммад – не змагалися у цьому фіналі.

Зрештою, Бол підтвердила статус фаворитки, вигравши свій черговий старт у цьому сезоні і вперше стала переможницею Діамантової ліги. Вона до останнього бар’єра ще зберігала якусь інтригу в боротьбі за перемогу, однак на вирішальних метрах не залишила шансів суперницям. Друге місце дісталося Шам’єр Літтл із США.

Читайте також: Марина Бех-Романчук – третя у стрибках у довжину у фіналі Діамантової ліги

А от результат третього місця визначили усього 0.06 секунди, фотофініш. За “бронзу” упродовж усієї дистанції боролися саме дві українки – Ткачук та Рижикова. Анна краще стартувала, але Вікторія на середині дистанції перехопила віртуальне лідерство.

Ткачук навіть за 50 метрів до фінішу вигравала 0.1 секунди у партнерки, але Рижикова змогла набігти на фініш – 53.70 і третє місце. Час Вікторії Ткачук – 53.76, це особистий рекорд і четверте місце.

Відео фіналу Діамантової ліги: біг на 400 м/б жінки

  • Діамантова ліга. Фінал. Біг на 400 м/б
  1. Фемке Бол (Нідерланди) – 52.80 сек
  2. Шам’єр Літтл (США) – 53.35 сек
  3. Анна Рижикова (Україна) – 53.70 сек
  4. Вікторія Ткачук (Україна) – 53.76 сек

Що відомо

  • Це 17 очний забіг у кар’єрі Рижикової та Ткачук на 400 м/б. Рахунок став 15:2 на користь Рижикової.
  • Для Анни Рижикової – це перше місце на подіумі в фіналі Діамантової ліги.
  • Сезон 2021 року став для обох українок найкращим у кар’єрі: вони вийшли у фінал Олімпійських ігор, кілька разів оновлювали свої особисті рекорди.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *