Франція – переможець Ліги Націй-2021! – UA-Футбол

Після видатного футболу в півфіналах від Франції та Іспанії хотіли продовження шоу в фіналі. В результаті його довелося чекати близько години.

Вихід другого опорника Родрі у Іспанії натякав, що Луїс Енріке думає більше про безпеку своїх воріт. Триколірні, начебто, не зміцнювали додатково захист, але були обережними на кожному кроці. Їх стартової активності вистачило хвилин на 8-10, далі – штиль.

“Червона фурія” забрала собі м’яч ближче до середини першого тайму, але це було її єдине досягнення. Перехід Феррана Торреса з центру нападу на лівий фланг, здавалося, спростив завдання французам; Варан і компанія легко вигравали всі м’ячі у Сарабії, тому той бродив по полю невидимкою.

По такій грі перерва була схожа на порятунок – дивитися на це “видовище” 45 хвилин було важкувато.

Після перерви раптово занервував Погба – заробив жовту, та й червона була близькою. За нервами пішли вгору і швидкості, а там трапився гол Іспанії – Оярсабаль в простій ситуації обіграв Упамекано і прошив Льоріса.

Тут-то Франція і завелася. Як і в матчі з Бельгією, команді Дешама був необхідний струс у вигляді пропущеного гола, щоб вона прокинулася. Карім Бензема зрівняв рахунок вже через дві хвилини після голу Оярсабаля – форварду “Реала” вдався фантастичний кручений удар з кута штрафного майданчика.

За цим послідували ще небезпечні атаки – Мбаппе регулярно опинявся в ситуаціях один в один; вперше проявив себе Грізманн, який проводив 100-й матч за збірну. Іспанія як могла огризалася, але юний Піно частіше втрачав м’яч, ніж створював загрозу, а основа на той час вже солідно втомилася.

Гол був справою часу, але те, як він був забитий, ще довго буде предметом суперечок. Мбаппе ефектно розібрався з Сімоном, годі й казати, але навіть на повторах здається, що Кіліан був в очевидному офсайді. Торкання м’яча Гарсією мало місце, але це не тягнуло на рикошет. Ау, арбитри ВАР, ви там не заснули?

Футбольна Іспанія точно сьогодні буде лаятися всю ніч – у неї є на це повне право. Ну а Франція святкуватиме. Помилка суддів, навіть якщо і була, це не її вина і проблема. “Ле Бле” взяли перший трофей після ЧС-2018 – це залишиться в історії. Як і те, що переможний гол забив Кіліан Мбаппе.