где пройдет euro-20

Всі матчі Євро-2020 можуть пройти в Росії. Що про це відомо на даний момент

Євро-2020, який повинен був пройти цього літа, через пандемію коронавируса був перенесений на рік. Фінальна стадія чемпіонату Європи пройде з 11 червня по 11 липня 2021 року. Санкт-Петербург повинен прийняти чотири матчі Євро-2020 – три гри груповій стадії і один з чвертьфіналів. Серед приймаючих міст також Лондон, Баку, Мюнхен, Рим, Амстердам, Більбао, Бухарест, Будапешт, Копенгаген, Дублін і Глазго. Однак і зараз в УЄФА не впевнені, чи вдасться провести такий масштабний турнір влітку 2021-го.

ставки на Євро 2020-2021

За інформацією Le Parisien, у УЄФА серйозно розглядається сценарій проведення турніру в одній країні – Росії. Росія була готова прийняти Євро-2020 у себе ще до перенесення турніру, а також володіє всією необхідною інфраструктурою після успішного чемпіонату світу – 2018.

УЄФА має намір дізнатися про діючі в кожній країні правила охорони здоров’я щодо прийому глядачів, перш ніж прийняти рішення про проведення чемпіонату Європи. При цьому Le Parisien зазначає, що в УЄФА не дуже довіряють цифрам Кремля по зараженню коронавірусів в Росії. Саме від довіри УЄФА офіційними даними російської влади залежить те, чи буде Росія претендувати на проведення всіх матчів Євро на своїй території. В УЄФА вже прокоментували цю інформацію:

На даний момент немає ніяких змін щодо того, про що говорив президент Александер Чеферін в середині жовтня. Зараз УЄФА планує провести Євро-2020 саме в тому форматі, що планувався спочатку. У нас немає плану «Б» на поточний момент.Ми уважно стежимо за ситуацією і чекаємо.

Однак, незважаючи на це, ми не виключаємо варіанту, при якому Євро-2020 може пройти не в 12 країнах, а в 11. Або в восьми, або в п’яти, або навіть в одній. Про це раніше вже говорив президент Чеферін », – цитує прес-службу УЄФА.

Генеральний директор оргкомітету Євро-2020 в Санкт-Петербурзі і член виконкому УЄФА Олексій Сорокін також дав коментар на цю тему: «Я нічого з цього приводу не знаю. Мені навіть важко зрозуміти, про що ви говорите. Звичайно, в нашому житті можливо все, але я не знаю, звідки взялася така інформація ».

А ось депутат Держдуми Микола Валуєв зізнався, що тема з повним перенесенням Євро-2020 в Росію обговорюється вже давно :

Про це розмови йшли вже давно. Ми будемо тільки раді. Нам таких змагань в Росії не вистачає. Люди скучили по спорту. Інфраструктура після ЧС-2018 є. У нас все працює і чекає гостей. Напевно, в період пандемії Європа побоюється, що не зможе належну безпеку забезпечити, а Росія зможе. За це треба тільки порадіти. Ще всі пам’ятають чемпіонат світу в Росії – сказав Валуєв.