Герой футбольного дня. Олександр Зінченко – UA-Футбол

Уже не вперше виникає неоднозначна ситуація з визначенням найкращого гравця матчу збірної України. За підсумком поєдинку синьо-жовтих з Боснією та Герцеговиною у Львові найкращим було визнано Матвієнка, який був одним з тих, хто міг, але не зашкодив проведенню гольової атаки суперника. Після гостьового поєдинку з боснійцями статистично-аналітичні ресурси виділяють Олександра Зінченка. Хоча від глядачів звання “Лев матчу” отримав Георгій Бущан, а спеціалісти відзначають вагому роль Артема Довбика, гол якого припинив відтинок напруги та небезпеки біля українських воріт.

Читайте такожПетраков перейняв добре і відсік погане. Але перемога України не тільки тренерська, а й гравців

Герой футбольного дня. Олександр Зінченко - изображение 1

скріншот – InStat

Зінченко єдиний учасник цього матчу, хто здійснив понад сто ТТД – 101. Відсоток успішності ТТД (82) – третій у команді, якщо не враховувати Олександра Караваєва, сім з восьми тактико-технічних дій якого були вдалими. Ситуативно чи заплановано, але Зінченко увесь час з’являвся на лівому фланзі збірної України, через який було проведено більшість атак команди Петракова (38). Тож він часто зустрічався з м’ячем, часто віддавав передачі, просував м’яча вперед. 71 передача – це третій командний показник (після Соболя та Матвієнка), який різко контрастує з аналогічними показниками інших центральних півзахисників Маліновського (57 передач) та Степаненка (59 передач). У Зінченка багато втрат – вісім, це третій найгірший показник у команді після Соболя та Ярмоленка, однак варто оцінювати контекст. Щобільше часу ти з м’ячем – то більше шансів, що ти його втратиш. У того ж Маліновського ті самі вісім втрат, але менше корисних дій, що відправило Руслана у “мінус” в порівнянні з Зінченком.

Герой футбольного дня. Олександр Зінченко - изображение 2

Втрати Зінченка були переважно у центрі поля. Він не губив м’яч у процесі розвитку перспективної атаки й не давав своїми втратами можливості суперникові розігнати свій наступ. У нього була чітка роль зв’язувати лінію атаки з лінією оборони, що й показує карта інтенсивності дій Зінченка. Найпродуктивніше він діяв трохи вище центральної лінії й ближче до лівого флангу. Олександр Зінченко став лідером збірної України за показником торкань м’яча (89). Але він майже не торкався снаряду у зоні, розташованій до воріт суперника ближче, ніж на двадцять метрів. Єдиний його дотик до м’яча у штрафному майданчику боснійців став гольовим. Випадковість? Радше гольове відчуття.


Щодо Зінченка можуть бути суперечки відносно його статусу абсолютного героя матчу проти боснійців. Але точно не може бути суперечок про Олександра як про антигероя гри. У даній ситуації це найголовніше.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *