Гол українки, яку називають «Мессі у спідниці», визнали найкращим у Лізі чемпіонів (ВІДЕО) – #ШоТам

Підтримай ШоТам

повідомили у Спортивному комітеті України.

Учасниками змагань стали досвідчені команди з Європи – збірна Австрії, «Gentofte» з Данії, збірна команда міста Берлін та національна збірна команда України.

Це перший турнір подібного рівня, що проводиться на території нашої країни.

За регламентом турніру в перший день команди зіграли матчі за круговою системою, за результатами чого були визначені півфінальні пари.

На першому етапі змагань збірна України провела три матчі – два з яких виграла. У другий день змагань відбулися два півфінальні матчі, за результатами яких були визначені фіналісти турніру.

У матчі за бронзові нагороди зустрілися команди України та Австрії, а переможця турніру між собою визначили команди Гентофте та Берліна.

У фінальній грі впевнену перемогу над командою Берліна отримали датчани і виграли головний приз турніру Nations Cup – 2021.

Нагадаємо, херсонський двірник став чемпіоном світу з джиу-джитсу.

Як ми повідомляли раніше, харків’яни завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи з боксу.