Гратиме за Україну? Шахаб Захеді вів переговори щодо набуття громадянства – Спорт.ua

26-річний іранський форвард луганської «Зорі» Шахаб Захеді заявив, що вів переговори щодо можливої ​​зміни громадянства та виклику до збірної України.

«Були переговори (про можливе запрошення до збірної України — прим. ред.), проте я завжди мав іранський патріотизм, і факт полягає в тому, що я пишаюся тим, що є іранцем. Моїм пріоритетом була моя країна, але правда, що переговори велися, і це не можна приховувати», — цитує Захеді Zorya Londonsk з посиланням на інтерв’ю Шахаба Gol Bezan.

Варто відзначити, що Захеді живе в Україні з серпня 2019 року, коли футболіст перейшов до «Олімпіка» в якості вільного агента. У лютому 2021 року нападник перейшов до «Зорі» за €300 тисяч.

Щоб отримати громадянство України, іноземцю необхідно подати заяву, задекларувати відсутність іноземного громадянства, вільно володіти українською мовою, безперервно проживати на території України понад п’ять років (два роки за умови наявності подружжя з громадянством України), мати дозвіл на імміграцію та джерело коштів на існування. Захеді мешкає в Україні менше трьох років.

У поточному сезоні Шахаб провів за «Зорю» 24 матчі у всіх турнірах, де забив 10 м’ячів та віддав 4 результативні передачі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *