Хацкевич: Циганков мав варіант з Атлетіко Мадрид, італійський клуб теж давав за нього серйозні гроші — Футбол 24 – Футбол 24

“Вітя хороший на внутрішньому ринку, і він визначає результат тут. Він непоганий був, коли пішов Андрій Ярмоленко, – збори, вересень-жовтень-листопад він здорово пройшов.

Хацкевич не вірить у єврокубкову весну Динамо – екс-тренер киян бачить один матч, де команда може взяти очки

Спочатку грав ліворуч, праворуч був Ярмоленко. Коли пішов Ярмола, він повернувся на свою позицію і здорово тоді відіграв. Зовсім інша мотивація – ти вже граєш на своїй позиції, плюс я йому довірив капітанську пов’язку. Потім, уже після літа, почалися проблеми у Віті. На якомусь етапі він зупинився.

Шальке давав за нього 20 млн? У мене немає такої інформації. Знаю, що італійський клуб давав за нього гроші досить серйозні, що зараз мав варіант з Атлетіко Мадрид. Чому він не відбувся – я не знаю. Можливо, не збіглися цифри, як каже Ігор Михайлович. Чи факс не прийшов”, – розповів Хацкевич в інтерв’ю YouTube-каналу Пряма червона.

Зауважимо, в поточному сезоні 24-річний Циганков є найкращим бомбардиром Динамо, забивши 9 голів в УПЛ. Його контракт з клубом розрахований до 30 червня 2023-го.

Поворот ліворуч для Динамо – “новий Мане” гучно грюкає в двері обойми Луческу та повинен втекти від команди-паразита

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *