Хемілтон легко виграв гонку в Катарі, Ферстаппен прорвався на подіум – Спорт.ua

Топ-10: Хемілтон, Ферстаппен, Алонсо, Перес, Окон, Стролл, Сайнс, Леклер, Норріс, Феттель

Очко за найшвидше коло: Макс Ферстаппен (Ред Булл)

Перед стартом гонки у Катарі для Ред Булла було дві погані новини. По-перше, Мерседес знайшов додаткову швидкість і виглядає явно швидшим за суперника. По-друге, Макс Ферстаппен, який мав стартувати другим позаду Льюїса Хемілтона, отримав штраф у 5 позицій за порушення правил жовтих прапорів у кваліфікації та розпочинав гонку 7-м. Благо для Биків траса дозволяла відігравати позиції, але Хемілтон отримав хороші шанси скоротити відставання в загальному заліку.

На старті Хемілтон зберіг лідерство, випереджаючи Алонсо та Гаслі. Ферстаппен видав чудовий старт і швидко перемістився на 4 місце. Не пройшло й 5 кіл, як Макс пройшов Гаслі та Алонсо, вирвавшись на 2-е місце. Хемілтон на той час відірвався на 4,5 секунди та створював комфортний відрив. Варто відзначити і Серхіо Переса. Пілот Ред Булл досить швидко прорвався з 11 позиції на 5-е місце.

Першим на піт-стоп поїхав Ферстаппен, а Льюїса покликали міняти шини через коло. Незважаючи на невдоволення британця, Мерседес мав перевагу в темпі, а Льюїс випереджав Макса майже на 10 секунд. За третє місце боролися Перес і Боттас, які зуміли випередити повільніших опонентів.

Що стосується лідерів, то Ферстаппен все ж таки не міг підтримувати темп Хемілтона. Як і в Бразилії, Мерседес має перевагу у швидкості, що не може тішити Ред Булл наприкінці сезону. Максу залишалося тільки розраховувати на 2-е місце і спробувати відібрати у Хемілтона очко за найшвидше коло.

Відзначимо невдачу Боттаса. На боліді фіна стався прокол гуми, і Валттері довелося довгий час діставатися боксів і втратити багато часу. Це полегшило Пересу битву за подіум, тоді як Боттасу знову довелося прориватися з 11-го місця. А за 6 кіл до кінця Боттасу сказали завершити гонку через технічні проблеми. Плюс для Ред Булла у боротьбі за Кубок конструкторів.

На другий піт Макс знову поїхав першим, а Льюїс через коло після нього, але ситуація на трасі не змінилася. Хемілтон впевнено лідирував і приїхав до перемоги. Пілот Мерседеса відіграв 6 очок, оскільки Ферстаппен все ж забрав пункт за найшвидше коло. Між претендентами на титул 8 очок за дві гонки до кінця.

Не можна не відзначити неймовірного Фернандо Алонсо. Досвідчений іспанець з одним піт-стопом зумів стримати Переса та фінішував 3-м! Алонсо не був на подіумі з 2014 року. Чудовий пілотаж 2-разового чемпіона світу. І позитивний етап для Альпін, адже напарник Естебан Окон завершив етап 5-м.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *