Хохфильцен-2021. Результаты мужской гонки преследования – Федерація біатлону України

Ах, якою ж близькою була німецька казка у гонці переслідування третього етапу Кубка світу в  Австрия Хохфільцені! Йоханнес Кюн, ідеально провівши спринт напередодні, дуже грамотно в тактичному плані побудував персьют: Упродовж чотирьох кіл дистанції він не форсував темп, зосередившись на стрільбі. І це давало результат: після трьох рубежів у графі промахів у німця красувався нуль, а дистанція до найближчого суперника була цілком комфортною – 12 секунд.
 
Але за Кюном на всіх парах мчав надмотивований Кантен Фійон Майє, який почав сезон не дуже успішно. І француз вирішив зараз відігратися за всі невдачі! До четвертого вогневого рубежу Кантен наздогнав німця і почав тиснути на нього. І Кюн здригнувся. Навіть не так – вирішальна стійка в нього розвалилася зовсім – Йоханнес стріляв не лише катастрофічно довго, а й із трьома промахами! І за один рубіж відкотився з першої позиції до середини другого десятка!
 
Ну а Фійон Майє, розстрілявши всі мішені, вирушив на останнє коло за перемогою: у цій гонці Кантен допустив лише один промах на першому рубежі, після чого вів гонку просто ідеально!
 
Як ідеально відпрацювала вся збірна Франції, окупувавши три з перших чотирьох позицій персьюту! Емільєн Жаклен вирвався на другий ступінь подіуму з шостою стартовою. А Сімон Дестьйо здійснив феноменальний прорив у четвірку з 24-го стартового місця! Причому фінішував він у великій групі претендентів на бронзу та «квіти», а прямо на заключних метрах боровся на фініші із Себастьяном Самуельссоном та Тар’ієм Бьо! Більше того, спочатку система показала, що Дестьйо виграв цю боротьбу, принісши своїй команді повний подіум. Але потім фотофініш таки віддав перевагу шведу.

Лідер української команди Дмитро Підручний у ході гонки неодноразово опинявся у невигідній тактичній позиції: трасою йому доводилося йти або на самоті, або взагалі – тягнути за собою групу суперників. І, можливо, це трохи позначилося на якості стрільби у стійці, де Діма допустив по одному промаху. До цього він послідовно піднімався по рядках проміжного протоколу, раптом виявившись навіть сьомим, але в результаті змушений був відступити до 16-ї позиції. Але і це – прогрес у порівнянні з 18-м місцем у спринті.
 
Другий наш досвідчений спортсмен Артем Прима рішенням Юрая Санітри пропустив гонку, щоби краще підготуватися до естафети. А ще одним українцем у заліковій зоні став Антон Дудченко, який також із двома колами штрафу перемістився по ходу персьюту з 27-го місця на 30-те.
 
Нарешті, Артем Тищенко стартував 48-м і після двох чистих рубежів у лежці навіть піднявся до залікової зони. Але два промахи стали немов зачарованими для наших хлопців у цій гонці – на третьому та четвертому рубежах Артем заробив по колу штрафу і хоча все-таки досяг невеликого прогресу порівняно зі спринтом, знову опинився за межами заліку – 45-м.
 
Ветле-Сьястад Крістіансен цією гонкою завершив період свого лідерства у загальному заліку Кубка світу. Гонку переслідування він провів невдало, опустившись на 19-е місце, і в тоталі пропустив уперед не лише Себастьяна Самуельссона, який повернув собі жовтий біб лідера, а й Емільєна Жаклена. Дмитро Підручний разом відіграв чотири позиції та увірвався до топ-двадцятки, а Антон Дудченко продовжує займати 28-е місце у загальному заліку.

Гонка переслідування. Чоловіки
1.  Кантен Фійон Майє (1+0+0+0)  33:52,0
2.  Емільєн Жаклен (0+0+1+0)  +32,1
3.  Себастьян Самуельссон (0+0+1+1)  +38,2

16.  Дмитро Підручний (0+0+1+1)  +55,4
30.  Антон Дудченко (1+0+1+0)  +1:58,2
45.  Артем Тищенко (0+0+1+1)  +3:18,0

Повні результати гонки тут
Аналіз гонки тут
Оновлений рейтинг Кубка світу і залік переслідувань
Не забудьте поставити оцінки спортсменам за гонку

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *