Худжамов похвалив Різника за дебют у збірній України та вражений формою Маліновського після повернення до команди — Футбол 24 – Футбол 24

“Дмитро Різник, на мою думку, зараз найперспективніший воротар в Україні. Вважаю, що він справді заслуговує на виклик до збірної і по праву дебютував у головній команді країни. Чим він є перспективним? Видно, що завжди спокійний, стабільний. Немає у його діях якихось сумбурних рішень. Складає враження врівноваженої людини, працьовитої, яка досягає таких результатів. Він має всі здібності конкурувати з Пятовим і Бущаном.

Україна – Болгарія: 40 ударів, феноменальний футбол – дебютант і Маліновський вражають, подвиг сина на очах легенди

Щодо матчу, то не можна все звалювати лише на невдачу в реалізації гольових моментів. Все-таки воротарі збірної Болгарії теж виявили себе з найкращого боку. Звісно, ​​добре, що Маліновський повернувся до збірної. Ми побачили Руслана, який був раніше. Він підтвердив, що є гравцем найвищого рівня. Руслан позбувся проблем зі здоров’ям, які у нього були на Євро-2020, і ми побачили колишнього Маліновського.

Зрозуміло, що тепер матч із Боснією та Герцеговиною найважливіший. На папері лідер України. Але на полі доведеться доводити це своєю грою та голами”, – поділився Худжамов у коментарі meta-ratings.

Додамо, що Дмитро Різник дебютував у складі збірної України у товариському матчі проти Болгарії (1:1), вийшовши на поле після перерви.

“Україні позаздрить навіть Баварія, а рахунок мав бути 17:1”: болгари приголомшені та пророкують нам чемпіонство

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *