ХИЖНЯК: «У гаражі займалися, на вулиці й на річці. А тепер хочу одружитися» – Спорт.ua

Український боксер Олександр Хижняк, срібний призер Олімпіади-2020 в Токіо, розповів про плани на майбутнє:

«Що далі? До цієї Олімпіаді ми готувалися дуже довго. Я відбирався у Ріо, але там нам не вдалося пройти кваліфікацію. Там ми пройшли багато етапів: чемпіонати світу, ліцензійні турніри. Але нам туди не вдалося потрапити.

Напевно, це й на краще, бо до цих змагань ми підійшли ще більш досвідченими. Ми проаналізували, чому нам це не вдалося з першого разу. На підставі цих висновків нам вдалося добре підготуватися до цієї Олімпіади.

Зараз хочеться відновитися, побути вдома, побути з сім’єю, відпочити. А потім вже прийняти рішення про те, що робити далі.

На цей момент я боксер національної збірної України. Я цим пишаюся. Ті емоції, які я випробував на Олімпійських іграх, вони того варті. Я щасливий, що раніше не перейшов в професіонали, тому що було багато пропозицій. Але ми з моїм батьком вирішили залишитися на цей цикл в Токіо, готуватися і не йти у профі.

Зараз ми будемо думати. Але на цей момент я не можу сказати точно. Багато писали «Хижняк переходить в професіонали» або «Хижняк буде готуватися до наступної Олімпіади» – зараз ми відпочинемо, а потім вже будемо працювати. Я з упевненістю можу сказати, що вам все стане відомо найближчим часом.

Хочеться побути зі своєю сім’єю. Ми вже довго відтягували – одружитися хочеться. А потім відпочити і продовжити тренування, підготовку до змагань. Хочеться приносити людям задоволення.

І коронавірус вніс свої корективи. Цей цикл тривав п’ять років. Зали були закриті: доводилося тренуватися і вдома. Ніде правди діти, ми з батьком і в гаражі у нас займалися, і на вулиці, і на річці – де ми тільки не тренувалися. Ми готувалися до цих змагань грунтовно, старанно».

Фіаско. Хижняк програв нокаутом у фіналі Олімпіади

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *