Ігор СУРКІС: «Ми хочемо купити футболістів, а Луческу не хоче» – Спорт.ua

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився очікуваннями від матчу другого туру групового раунду Ліги чемпіонів проти «Баварії».
 
– Ми порадилися з Григорієм Михайловичем і вирішили, що потрібно поїхати. Ще є група підтримки. Коли уявляю, який буде важкий матч – вирішили підтримати команду.
 
Настрій нормальний. Граємо в ЛЧ з однією з найкращих команд у світі. Божевільний досвід все одно буде. А до матчу 50 на 50.
 
– Чому такий перепад в рівні? Раніше могли ж ми з «Баварією» грати, а зараз важко дуже.
– Футбол став трохи інший. Тоді таких грошей не було в футболі. Футболістів не купували по 200 млн. Різні бюджети. Раніше можна було хоч якось комплектуватися. Ніхто навіть не міг подумати, що люди будуть вкладати в футболістів такі гроші, такі зарплати платити. Це відіграє величезну роль. Але треба виховувати покоління бійців, своїх футболістів. Підкреслюю – своїх футболістів. Витрачати гроші на українських футболістів, вкладати гроші в українських футболістів. І тоді збірна і клуби будуть. Це моя думка.
 
– Це Луческу вас так поміняв? Чи ситуація в країні?
– Перш за все – ситуація. Тому що багато хто не хоче їхати, війна та інше. А Містер дуже задоволений роботою з українськими футболістами. Розмови про те, що ми не хочемо когось купити… Більшою мірою ми навпаки хочемо купити, а він цього не хоче. Йому подобається працювати з футболістами, він з ними працює, – сказав Суркіс.

Баварія – Динамо. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *