Капітан Олександрії – про прикру поразку від Динамо: На таких хвилинах треба ставити тільки стовідсотковий 11-метровий — Футбол 24 – Футбол 24

“Вилучення і бійка наприкінці матчу? Пенальті зробив свою справу. Я вважаю, що на таких хвилинах треба ставити стовідсотковий 11-метровий.

“Це не прикрашає наш чемпіонат і такий гранд, як Динамо”: Ковалець – про скандальний пенальті у ворота Олександрії

Нехай розбираються делегати, які стежать за суддівством. Ми робили свою справу, старалися. Прикро програвати такі матчі. Розуміли, що на останніх хвилинах потрібно було сісти і строго зіграти в обороні, але… А те, що було в кінці – це футбол, емоції. Уболівальникам цікаво. Думаю, що всі отримали задоволення. А нам прикро за результат.

Чи було завдання стримати стартовий натиск Динамо і не дати забити? Ми вивчали суперника, розуміли його сильні сторони. Були готові. Іноді нам було важко, але ми терпіли. В обороні наша команда виглядала гідно. Пенальті залишив неприємний осад. Перепалка з динамівцями в підтрибунному приміщенні після матчу? Звичайно, всі сильно засмучені. Все йшло до нічиєї”, – сказав Дубра у коментарі ПРОФУТБОЛ Digital.

Нагадаємо, Динамо вже у доданий час вирвало перемогу над Олександрією завдяки скандальному пенальті, який реалізував Циганков. Після цього олександрійці залишились у меншості через пряму червону картку Кирюханцева.

Динамо – Олександрія: VAR віддав Луческу “борг” за ЛЧ, феномен Гармаша і важка перемога киян перед Суперкубком

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *