“Катар – це моя мрія”: Петраков – про нічию з Францією, налаштування гравців і подяку Шевченку — Футбол 24 – Футбол 24

“Перш за все хочу подякувати хлопцям за цю нічию. У нас шанси ще є. Ми в грі. Як вдалось втриматись на плаву? Все завдяки хлопцям. Ми поговорили. Я поговорив з Караваєвим, щоб він не переживав. Іншим хлопцям теж сказав, що є і їхня провина.

Україна – Франція – 1:1 – відео голів та огляд матчу

Як налаштовував команду? Що сказав? Я ніколи слова не підбираю. Все завжди спонтанно. Що є, то є. Говорю від душі, а там вже що вийде. Слова нехай залишаться в роздягальні хлопцям. Значить щось вийшло. Хлопці все виконували. Чесно скажу, я дуже сильно переживав, але хлопці мене прийняли. Дуже досвідчені хлопці. Вони мені допомогли. Ярмоленко, Пятов…

Я дуже хочу подякувати Андрію Шевченку і його хлопцям-італійцям за все, що вони зробили протягом останніх 5-ти років. Вони дуже допомогли хлопцям. І мені допомогли. Розумієте, від хорошого не варто відмовлятися. Футболісти за Шевченка грали 5-3-2. Вони 5-4-1 не грали до мене. Весь мій штаб допомагав мені, 40 хвилин присвятили тактиці і стандартам.

Що казав Сікану перед заміною? Не проси в недодачу, вони вже бігти не можуть. Забігай за спину їм. Яремчука теж просив про це.

Катар – це моя мрія. Я двічі вже грав на чемпіонатах світу з молодіжними збірними. Мені не цікаво, якщо я туди не потраплю. Не цікаво. Що ж я тоді роблю, якщо туди не потраплю. Я й хлопцям кажу: “Там класно! Жити хочеться”, – сказав Петраков в ефірі програми “Головна команда”.

Україна розписала заслужену нічию з Францією – Шапаренко відзначився шедевром, “Ле Бльо” продовжили безвиграшну серію

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *