Коноплянка та Степаненко візьмуть участь у святкуванні 30-річчя УАФ ᐉ UA-Футбол – UA-Футбол

Сьогодні, у четвер, 9 грудня, Українська асоціація футболу відзначить 30-річний ювілей.

На урочистому заході очікується присутність перших осіб нашої країни, президента УЄФА Олександра Чеферіна та керівників одинадцяти європейських асоціацій.

За даними джерела, загалом очікується присутність тридцяти високих гостей з УЄФА, ФІФА та ФІФ Про (організація, що представляє інтереси професійних футболістів).

Також запрошення до участі у святкуваннях отримали міністр спорту Вадим Гутцайт, президент НОК Сергій Бубка, мер Києва Віталій Кличко, олімпійський чемпіон Жан Беленюк.

Штаб національної збірної України на гала-вечорі представлять Олександр Петраков та Олександр Шовковський, очікуються гравці збірної — Тарас Степаненко, Андрій Пятов, Артем Бєсєдін, Євген Коноплянка, Валерій Бондар та інші. Запрошення приїхати до Києва отримали відомі футбольні тренери – Мирон Маркевич, Роман Григорчук та Сергій Ребров.

Під час заходу, присвяченого ювілею УАФ, нагороди за розвиток футболу в країні повинні отримати Анатолій Дем’яненко, Олексій Михайличенко, Олександр Петраков та низка інших відомих особистостей.

Читайте такожНе лише Мудрик. Петраков викличе на березневий збір ще двох гравців з молодіжки

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *