КРАСНІКОВ: «Яким боком президент Дніпра-1 до харківського Металіста?» – Спорт.ua

Віце-президент «Металіста» Євген Красніков емоційно відповів на недавні звинувачення команди у нечесній грі з боку почесного президента «Дніпра-1» Юрія Берези.

«Ми робимо великий проєкт, і керує цим проєктом Олександр Ярославський. Ми існуємо півтора року, але ж ви бачите, що відбувається на трибунах, яка відвідуваність наших матчів, які футболісти приїжджають. Чесно кажучи, думаю, що слова Берези – це якесь замовлення. Ми намагалися не зважати на це, але коли президенти клубів УПЛ починають розповідати про суддівство Металіста, для мене це нонсенс.

Без прикладів, без ґрунту. Що й у кого ми вкрали? Коли до назви знаменитої команди приставляють цифру 1, це питання. А коли президент повертає бренд, повертає ім’я Металіста, то просто не вистачає слів обурення. Яким боком президент Дніпра-1 до харківського Металіста? Нехай назве хоч один приклад несправедливого суддівства. Він просто кидає дуже багато слів у повітря. Не можу зрозуміти, чи це якесь замовлення проти нас, чи ще щось.

Але для нас це все дрібниці, ми переживемо. Ми йдемо вперед, а от ці люди, які так говорять про нашого президента та клуб, вони просто смішно виглядають», – сказав Красніков.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *