Кварцяний: Запропонували Петракова, і ми всі проголосували за нього. Був би інший – проголосували б за іншого – UA-Футбол

Член виконкому УАФ Віталій Кварцяний прокоментував призначання Олександра Петракова на пост наставника збірної України:

“Він — справжній професіонал, привів нашу молодіжну збірну до звання чемпіонів світу 2019-го, до того ж адаптований до великих змагань на юнацькому рівні. Цей фахівець став тим тренером, яким прагнув. У Петракова, напевно, давно була мета, і він її досяг.

У нашому футболі завжди вирізнялися тренери, які не були надфутболістами. Взяти Мирона Маркевича, нашого досвідченого фахівця. Я впевнений, що він теж мав би результат. І якби навіть хтось інший із когорти авторитетних фахівців тренував би збірну, то так само фанатично вдень і вночі працював би над тим, щоб підтвердити довіру та досягти результату, що дозволяє Україні продовжувати подальшу турнірну боротьбу.

Повторюся: запропонували Петракова, і ми всі проголосували за нього. Був би інший – проголосували б за іншого”, – сказав Кварцяний.

Нагадаємо, що УАФ перепідписала контракт з Олександром Петраковим до кінця 2022-го року, проте вже без приставки “в. о.”.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *