Луческу висловився про війну України та Росії: «Психоз. Лідери збожеволіли» – Спорт.ua

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу розповів, як війна на сході України вплинула на якість футболу в країні, а також висловив сподівання, що у 2022 році завершиться пандемія коронавірусу та війна між Україною і Росією.

– Як вам чемпіонат України порівняно з тим часом, коли ви поїхали?
– Його рівень сильно впав! Багато команд зникли. Тільки зараз вони починають повертатися. «Дніпро» це зробив, повертається «Металіст», який незабаром вийде до найвищого дивізіону. Люди, що пішли з футболу, повертаються. Тоді вони здалися, бо побачили, що «Шахтар» дуже легко все виграє. Але зараз люди із можливостями повертаються! Наступного року буде максимально збалансований чемпіонат. За останні п’ять років з’явилися інші команди, але вони не на рівні із попередніми.

– Чи може політична ситуація, я маю на увазі конфлікт із Росією, призвести до нового колапсу?
– Хто знає, що буде? Ніхто не знає! Усі чекають, щоб справи пішли вгору. Пристрасть людей до футболу невпинно зростає. Інтерес дуже високий!

– Інтерес в Україні до футболу є, але, можливо, інтерес іноземців знизиться саме через побоювання конфлікту.
– Все залежить від того, що ви їм пропонуєте. Загалом молодь приїжджає сюди. Тому що їм дають можливість грати, особливо у перших 4-5 командах, котрі мають шанс потрапити до єврокубків. Завдяки цьому вони створюють важливий імідж для великих клубів.

– Яким є ваше побажання на 2022 рік? Воно пов’язане із футболом?
– Давайте позбавимося цієї пандемії раз і назавжди! Вочевидь, як і психозу від можливого збройного конфлікту між Україною та Росією. Бо є постійна загроза. Деякі лідери збожеволіли. Я сподіваюся, що б не трапилося, люди будуть сповнені ентузіазму. Завтра буде інший день.

Нагадаємо, після 12 років у «Шахтарі» Мірча Луческу ухвалив рішення очолити пітерський «Зеніт», де відпрацював лише сезон, а потім був звільнений, отримавши неустойку у 2,5 мільйони євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *